Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne fájjon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne fájjon, és el tudjam felejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki külföldön lakik, elég jóban is vagyok Vele.Már nagyon rég óta szerelmes vagyok belé, hiányzik..és ezt az érzést nem lehet leírni. Viszont megváltozott,és hát nem is tudom. Érzem,hogy nem tudok belőle kiszeretni és fáj. Annyira kötődöm hozzá,és már megszoktam,hogy szeretem.Megszoktam,hogy rágondolok,megszoktam,hogy mindig is Ő volt a fiúk között az első,és nem vehette fel senkivel a versenyt, és rájöttem, hogyha Ő nem lenne, nem töltené ki a gondolataimat,az álmaimat.Üres lenne az életem... Fáj szeretni,de fáj az is,ha belegondolok, egyszer többé nem fogom szeretni... :-( Lehet,hogy kicsit értelmetlen,de kérlek titeket: értelmes,hasznos tanácsot adjatok,és ne cikizzetek. Köszönöm!
2009. márc. 8. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Szegény, te. Sajnállak! Én is voltam így és sajnos nincs rá recept. Foglald le magad és ne beszélj vele, ne találkozz.(bár ez utóbbi nem gond) Így az idő majd segít. Esetleg járj el ismerkedni, az is sokat segíthet. Próbáld meg reálisan nézni, bár ez szinte lehetetlen, de talán jutsz valamire. Ne próbáld meggyűlölni, mert az is egy erőteljes érzelem és csak rosszabb lesz. Sok sikert kívánok neked és fel a fejjel, lesz még jobb is!
2009. márc. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, bár már inkább csak voltam egy lánnyal. Az ismerkedés tényleg segít, én is tudom ajánlani. Meg egy hobbi, vagy sport, nekem az segített. Eleinte ő járt a gondolataimban, mostmár az, hogy mi volt a legutóbbi edzésen, és, hogy mit csináljak másképp a következőn :-) Egyébként hol lakik? Milyen messze?
2009. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!