Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerettél már bele nálad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerettél már bele nálad fiatalabb személybe?

Figyelt kérdés
ÖSszejöttél vele?Hány év volt a kor különbség?Ő hány éves volt és Te?
2009. márc. 8. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az első férjem 23 évvel volt idősebb, mint én.

A második férjem 1.5 évvel volt fiatalabb, mint én.

Aztán ilyen 35-39 közötti életkoromban elegem lett az impotens és minifütyi 40 körüli pasikból, és tényleg nem ezért, de beleszerettem egy srácba, 14 évvel volt fiatalabb, mint én. Tudom, hogy nem lehetett volna hosszútávú kapcsolat közöttünk, hiszen nyilván akar majd családot, satöbbi... azért egy kicsit jólérezhettük volna magunkat (meg egymást), de ő nem viszonozta az érzéseimet. Nem tudom, hogy a korkülönbség zavarta-e, vagy a fejem nem tetszett neki, vagy az hogy egy kicsit húsosabb vagyok... pedig húúúúú... nagyon boldoggá tudtam volna tenni!

Aztán most szerencsére már van egy párom, 3 évvel idősebb mint én, és minden O.K.

2009. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Fiatalabbakba soha, idősebbekbe annál inkább :D

14 éves lány vagyok. Tavaly nyáron teljesen belezúgtam pl. egy 23 éves pasiba. Persze nem volt semmi. Aztán most egy 17 (lassan 18) éves pasiért bolondulok. De tetszettek már kb. 15-20 évig sokszor pasik. Valahogy a korombeliek sosem jöttek be... Persze, megijedtem volna ha az a 23 éves pasi közeledett volna, szóval inkább csak rajongtam érte szerintem... Most úgy átlagban a 15 éves srácok jönnek be...

2009. márc. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!