Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi 18-20éves pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyi 18-20éves pár nélküli, de még csak tapasztalattal se rendelkező ember lenne itt?

Figyelt kérdés
Unalmas délutánom alatt olvasgatom itt a kérdéseket és próbálkozom azon kevesek közé beállni akik néha a kérdésre felelnek és nem hülyeséget, és nap mint nap rengeteg olyan feleletet látok különböző kérdésekre ahol kiderül az adott 18+ éves emberről, hogy ő még szűz ne talán tán még egy csók sem durrant el eddigi élete során közte és valaki más között. Vajon ez most ránk az internetes társadalom egy csoportjára lenne érvényes? Vagy valami más lenne a dolgok mögött?
2011. máj. 5. 18:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Csak, hogy erositsem a statisztikat. 19 eves vagyok, szuz, "kavartam" valakivel nehany hetig, de ennyi. Baratnom 19, meg nem csokolozott. Masik baratnom 20-hoz kozel egyszer csokolozott. Harmadik, szexelt parszor "idegenekkel", kapcsolata meg nem volt. ( a szexet se ertekelte pozitivan) Fiu baratombol hirtelen 4-rol tudok akik meg szuzek es a 20-hoz kozelitenek. Vannak meg, de most igy hirtelen ennyi ugrott be.
2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok de a tapasztalatom 0.

Nem hogy még barátnőm nem volt, de még csak nem is szexeltem, nem csókolóztam és ez szerintem nem az internet miatt van.

2011. máj. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!