Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság templomban szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság templomban szexelni?

Figyelt kérdés
Ezt tettem egy volt barátommal, a templom előterében egymáséi lettünk. Szégyellnem kéne? Megsértettem ezzel valakit? Én nem vagyok vallásos, de nem is szapulom a vallásos embereket.
2011. máj. 13. 22:20
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Nem kamu, és nem saját magamról kértem véleményt, hisz nem ismertek engem, lehetek egy többdiplomás professzor is, vagy egy segédmunkás, hanem a tettemről. Egyébként nem szeretném a keresztény embereket megsérteni a hitükben, ezért is kérdezem, hogy vallásos berkekben ez mennyire számít erkölcstelen cselekedetnek.
2011. máj. 13. 22:52
 12/33 anonim ***** válasza:
90%
Ha a templom számotokra olyan, mint bármelyik más épület, akkor miért extrém ott szexelni? Én nem vagy ok vallásos, de nem tudnék egy templomban szexelni, főleg azért nem, mert tisztelem mások hitét, és egy vallásos ember számára ez elég sértő. Meg úgy egyébként sem, nekem valahogy nem akaródzna egy templomban.
2011. máj. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Najah, műveltek vagytok meg kultúráltak...csak épp nem úgy viselkedtek. Meg nem látszik. Meg semmi műveltségre és kultúráltságra utaló nyom nincs bennetek. De attól még biztos azok vagyok, "csakazééértmert" alapon.

Nevetséges.

Ez nem vallás vagy nemvallás kérdése, hanem emberi intelligencia függvénye - amiből nektek, láthatóan nincs.

Légyszíves anyádék temetésén is szexeljetek majd egyet a koporsón, hiszen abban sincs semmi rossz, csak extrémebb dolgokat próbáltok ki azzal is.

Idióták.

2011. máj. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Édesanyámhoz fűznek érzelmi szálak, szeretem őt, egy épülethez semmilyen. Kicsit túlzás egy lapra venni a kettőt, de sajnos ez tipikus keresztény hozzáállás, ahogy tapasztaltam.
2011. máj. 13. 22:55
 15/33 anonim ***** válasza:
Egy ilyen cselekedet nem értelmezhető a bunkóság fogalmának síkján. Feltéve, hogy nem feloldozást kérsz, felesleges ilyen kérdést feltenned. Ha bűnt követtél el, az ki fog derülni.
2011. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

"Édesanyámhoz fűznek érzelmi szálak, szeretem őt, egy épülethez semmilyen. Kicsit túlzás egy lapra venni a kettőt, de sajnos ez tipikus keresztény hozzáállás, ahogy tapasztaltam."


Nyilván akit meg a templomhoz fűznek érzelmi szálak, mert valamelyik rokonát ott búcsúztatták el, az meg le van sz.rva....És még te vagy toleráns? Még azt mered mondani, hogy nem vagy bunkó? Amikor a saját érzékenységedre annyira kényes vagy, a másét meg lesz.rod? Mégis akkor minek tartod magad? Egy tipikus bunkó gyökér vagy.

2011. máj. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ne csókolózz a téren a barátoddal/ barátnőddel, mert valaki ott kapott szívrohamot, és esett össze. A káromkodásaid és a csúnya szavak, amiket használsz, csak téged minősítenek.
2011. máj. 13. 23:03
 18/33 anonim ***** válasza:
Kérdező csak azt hagyod ki, hogy a nyilvános helyen a szex bűncselekmény/szabálysértés, ha elkapnak. Míg a csók nem igazán... Erről ennyit.
2011. máj. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
2011. máj. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"Nem kamu, és nem saját magamról kértem véleményt, hisz nem ismertek engem, lehetek egy többdiplomás professzor is, vagy egy segédmunkás, hanem a tettemről. "


A tetted téged minősít te agyoniskolázott!

2011. máj. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!