Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság templomban szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság templomban szexelni?

Figyelt kérdés
Ezt tettem egy volt barátommal, a templom előterében egymáséi lettünk. Szégyellnem kéne? Megsértettem ezzel valakit? Én nem vagyok vallásos, de nem is szapulom a vallásos embereket.
2011. máj. 13. 22:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Biblia amiből olvasod a "bálvány szót" azt a templomban is tanítják, akkor az lenne bálványság ami bálványról beszél vagy mi? Olyan mintha saját magaddal szexelnélXD Abban igazad van, hogy majd másképp fogod látni, de nem hiszem hogy helyeselni fogod akkor is:) Azért köszönjük a hozzászólásod.
2011. máj. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 jin ***** válasza:
ez valószinű csak amint mondta m kell ellenzék
2011. máj. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Mint írtam nem ítéllek el, mert nincs jogom hozzá mint semelyik embernek sem. Maximum a tisztesség, józan ítélőképesség határait léptétek túl. Mivel nem tudod mit tettél vallásos tudás hiányában némiképp ellensúlyozza a dolgot. A bálványimádó kommentelőnek üzenem, hogy a templomban jelen van a tabernákulumban az élő Jézus Krisztus a Szent ostya színe alatt, így szó sincs bálványimádásról.

A kereszt arra emlékeztet mindenkit, hogy Jézus megváltott minket saját vére árán a bűneinktől. Vallási hovatartozás nélkül egymás hitét tartsuk tiszteletben. Bármely hitbeli kérdésre szívesen válaszolok.

2011. máj. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!