Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bunkóság templomban szexelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság templomban szexelni?

Figyelt kérdés
Ezt tettem egy volt barátommal, a templom előterében egymáséi lettünk. Szégyellnem kéne? Megsértettem ezzel valakit? Én nem vagyok vallásos, de nem is szapulom a vallásos embereket.
2011. máj. 13. 22:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, mert nincs jogom hozzá.

A templom Isten háza, mely felszentelt hely.

Attól függetlenül,hogy vallásos vagy-e illik tiszteletben tartani mások véleményét,hitét.

Ebben az esetben,ha ez ténylegesen megtörtént kérlek ha nem mered vállalni a tettedet egy levélben juttasd el a templom plébánosának, hogy mi történt (névtelenül és azt hogy a templom melyik részében) mert azt a helyet ismételten meg kell szentelni.

A fent leírtak római katolikus templom esetében érvényesek, a református, evangélikus imaházban nincsen jelen az Oltáriszentség.

2011. máj. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
7%

szerintem nem helytelen :D

és a Detroit rock city c. filmből az a jelenet volt a kedvencem :D:D:D

2011. máj. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Jah és egy újabb bizonyíték arra, hogy a tv neveli az embereket:S Hát nem csodálatos?
2011. máj. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 jin ***** válasza:

a hivők szerint gáz!egyébként csak élvezetes!! egyébként otthon is lehett hinni,tehát akkor otthon se lehet???dehogynem!!

következtetés:ahol nem jelentenek fel szemérem sértéssel ott lehet!!

egyébként azt mondják:ami élvezetes az rossz -vagy épp káros

de ha igy élsz akkor kihagysz mindent!!!!!!4

14/f

2011. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
A templon Isten háza, az otthonod az a tied. Látszik gyerek vagy még.
2011. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
14 évesen aztán marha sok közöd lehet a szexhez.
2011. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 jin ***** válasza:

off

ebben igazatok van de ,most ez volt a véleményem késöbb valószinű más lessz h más lessz!!!egyébként kell ellenzék

a többi véleményhez!

2011. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 jin ***** válasza:

off

hamár itt tartunk a jehovák azt mondják hkogy a papok hazudnak és a vatikán el bukik akkor most hol van isten????

nem a templomban van !!! hanem minden hol!!!!

a biiblia is kimondja hogy ne legyen bálványod és jelképed (nem szószerint de irja)na és a kereszt mi??ráadássul a kifeszitett jézussal??ez egy elvált vallás szerint pedig azt jelenti hogy ennek vagy a hive

és a templom is tulajdonkép egy bálvány-jelkép!!!

2011. máj. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 jin ***** válasza:

off

ja és én sem vagyok hívő

és ha nem tetszik ne nézz oda!!

2011. máj. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 jin ***** válasza:

on

ugy se fogja töbször !!!

"elkapta őket a hév" !!

1x meg bocsátható!!

2011. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!