Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Na szóval az a szitu, hogy van egy csajismim!! Annyi a lényeg, hogy nem tudom mit csináljak vele?? Van barátja, de szerintünk nem szereti annyira már, mert egy kis igazi hímringyó a srác, és látjuk hogy szereti is meg nem is a csaj!! Én meg anno még amikor nem volt pasija megbeszéltem vele azt, hogy lefekszünk, (vagy legalább pettingelünk), csak jött ez a kötsög, aki nem csak egy madár, hanem mi hallottuk hogy más csajjal beszélt a telóba amikor jött fel a csajismimhez!! Ablakból láttuk őt meg hallottuk!!

Lehet hogy szemétnek gondoltok, de én most be akarom hajtani az ígéretemet, mivel fura kijelentéseket tesz!!

Amúgy meg ő ilyen igazi baráti szexes csaj, ő mondta hogy szereti az ilyet, csak a csávója miatt nem tudom mi lesz most!! :/ De félreértést kerüljük, nem qrva!! Csak ő szereti azt, ha van szextársa...de nem fekszik le akárkivel és csak gumival csinálja...rendes csaj..belevalós!! ;) Nincsen azzal baj, ha valaki szereti a szexet!! ;)


Íme amit ma mondott:

Unatkozom!! (ő)


Ha unatkozol akkor gyere át hozzám, vagy én megyek át hozzád, aztán majd jól meg.....beszéljük!! ;) (én)


Háháháháháhá, oké gyere át akkor egy óra múlva:) vagy ebéd után:)na akkor jössz?:D és meg......beszéljük a dolgokat;P (ő)


Na szóval ilyeneket ír meg mond, és nem tudom hogy szórakozik-e vagy nem?? Ezt hogyan tudhatnám meg??

A másik meg, hogy szerintetek mit csináljak?? Hogyan vezessem rá a szexre?? Mert múltkor volt egy rossz próbálkozásom részegen nála, de nem vette rosszul annyira, tehát....!! ;)


please sürgősen jó tanácsokat, mert ezt ma írta, és lehet át is megyek hozzá!! ;)

férfi társaim legyetek velem!! ;) xD köszi :)


2011. máj. 14. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nőj fel leginkább. :)
2011. máj. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny lettél,makkmarci? :D
2011. máj. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg eljön hozád dugni, akkor tedd fel magadnak a kérdést: "Kell nekem egy curva?".
2011. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy téged fogad egy menetre.
2011. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj át és dugd meg,ennyi.
2011. máj. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!