Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még rendes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes pasik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, legyen kedves, jószívű, olvassa a lány gondolatait, kísérje haza, ne csak a sex érdekelje, és tényleg legyen egy hullámhosszon a lánnyal,,, romantika stb
2011. máj. 16. 21:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, vagyis bocs, voltam, ezentúl nagy váltás lesz. Több hónapon keresztül hazugság volt minden szó amit nekem mondtak, kihasználtak és azt hittem ő nem ilyen és megérdemli a legjobbat, szóval egyszerű: senki nem fogja megérdemelni a legjobbat, így elkerülhető a színház ;)
2011. máj. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
51%
Olvassa a lány gondolatait?Meg a fasz+m nem kellene?Járjál Uri Gellerrel!Múkodj!
2011. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

igen, de pl. én a hajamra kenhetem ezt a tulajdonságomat...uh lehet hagyom is( v remélem találok egy normális lányt aki értékeli)

19/F

2011. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

A rendes pasikat megtapossák, és egyedül döglenek meg, szal változni kell!

f17

2011. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Ja hiába hisztiztek hogy nektek rendes srác kell.. :) mindig a f@szkalapok karjaiba ugrotok bele :D 19f ismét :D
2011. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

ezt adom 21:28as

egy másik 19/F:D

2011. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

21:23 vagyok, szintén 19/F :D:D

gondolom az én sztorim is tetszik nektek :D:D

2011. máj. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Igeen, az én barátom is ilyen. Pedig egy nagy csalódás után azt hittem h lehetetlen ilyet találni, de nála jobbat nem is kívánhatnék! Szóval kitartás, előbb utóbb mindenki megtalálja a hozzá illő párját!:)
2011. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Lehet egy pasi akármennyi rendes és tisztességes, de ha nincs jó dumája vagy vonzó külseje akkor szinte esélye nincs a nőknél.


Olyan nő nem is kellene hosszútávra aki rögtön odaadná magát.

Amiket te is írtál a kérdésedben azok szerintem alap dolgoknak kellene hogy legyenek.

A legjobb érzés amikor ott van melletted valaki akiről tudod hogy szeret és ő is tudja hogy viszont szereted és számíthatsz rá.


De mint azt írtam is ha csak átlagos külsővel rendelkezik valaki aki mondjuk még zárkózottabb is, esetleg a sok vissza utasítástól,akkor az olyan pasiknak esélyük nincs.


Márpedig ha magamból indulok ki akkor az olyan emberek akiket sokszor visszautasítanak azok sokkal jobban tudják/nák szeretni a másikat.


Még annyit tennék hozzá hogy aki azt írta hogy változtat ezen a hozzáálláson, az nem fog tudni, én próbáltam.

Nem dohányzom, nem iszok. ( amit a környezetem miatt már néha gáznak tartok)

Tehát kipróbáltam milyen az az élet, és azt kell hogy mondjam másokat ezzel megtéveszthetsz, de te mindíg érezni fogod hogy ez neked így nem jó.

A személyiségén sajnos az ember ha beledöglik sem változtathat, pedig néha én is szívesen lennék egy bunkó paraszt akinek akkor van nője amikor akarja.


Bocs ha hosszú lett, de jó volt leírni.


21/F

2011. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

igen szerintem is a lányoknak a bunkó pasik kellenek, mert azokat sosem unják meg, ezért lehet küzdeni. de a jófiú mindig ott van, és unalmas.


egy lány

2011. máj. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!