Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még rendes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes pasik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, legyen kedves, jószívű, olvassa a lány gondolatait, kísérje haza, ne csak a sex érdekelje, és tényleg legyen egy hullámhosszon a lánnyal,,, romantika stb
2011. máj. 16. 21:09
1 2 3 4
 21/31 .Daniel. ***** válasza:

Az utolsó csaj jól mondja srácok. Mit kell tenni?Kivenni a jót mindenhonnan és összeadni:) és jó+rossz=férfi. Az addig oké hogy legyen kedves, jószívű de itt állj :D olvassak a gondolataidban?ez kicsit fail nem gondolod csajszi?:)

Sokan nem hiszik hogy a normálisaknak lesz jó életük majd később és nem az "én csak kiélem magam" embereknek :) Hajrá csatlakozom.

2011. máj. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Én elhiszem hogy később idővel a nőknek már inkább a 'normálisabb' pasik kellenek, csak elég szar az hogy fiatalság nagy része amit az ember legszebb évei címszó alatt szoktak emlegetni azzal telik hogy csak csalódik az ember a nőkben, mert a legtöbbnek, ismétlem a legtöbbnek, nem általánosítok az a típusú férfi kell aki után futnia kell és nem az aki megbecsülné és vigyázna rá.
2011. máj. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

inkább a kérdés az, hogy normális LÁNYOK léteznek-e? (mondjuk én ismerek párat :)) az a baj, hogy a pasik azt tekintik példaképüknek, akik kigyúrtak és ilyeneket hangoztatnak: „fúúúú a tegnapi buliban három csajjal is...”, mert a legtöbb lány sajnos az ilyenekre bukik. a többi pasi meg azt hiszi, hogy ilyen viselkedésformával majd jó sok csajt ágyba visz és hogy ez milyen jó..

szóval próbálnak ilyenek lenni (több csaj reményében), csak nem veszik észre se magukat, se azt, hogy milyen undorító, megalázó és igénytelen az, ha egy buliban részegen lefekszel egy csajjal, majd másnap reggel a nevére se emlékszel..

17F

2011. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
23:21 vagyok. egyébként igen, léteznek.
2011. máj. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

vannak normalis pasik es normalis csajok is. csak az a baj, hogy a normalis csajoknak is bunkok kellenek, akik szinte leszarjak oket, aztan csodalkoznak ha megcsaljak oket. normalis pasikat senki nem gondolja erdekesnek, ezert eszre sem veszik oket. hiaba mondjak azt, hogy miert mindenki csak dugni akar...amit mondanak, valojaban az ellenkezojet gondoljak. ez az igazsag, folosleges tovabb ragozni...


en egy kedves, joszivu, oszinte, szeretetre melto, normalis pasi vagyok, de ez mind nem szamit....nem ez kell a lanyoknak. :(


nagyon nagy szerencse kell hogy 2 normalis ember egymasra talaljon es megertsek egymast.

2011. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy léteznek, de én egyet sem ismerek.
2011. máj. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
"amit mondanak, valojaban az ellenkezojet gondoljak. ez az igazsag, folosleges tovabb ragozni..." - mennyire igazad van :) Viszont tényleg nem szabad általánosítani, vannak olyan lányok is akiknek olyan srác kell aki őszinte, jószívű, ragaszkodó, tud szeretni, és megbecsüli a barátnőjét. Egy ilyen lányt ismerek a nem is tudom hány száz lány ismerősöm közül.
2011. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
láthatatlanok, de azért még léteznek.
2011. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Jelen, véleményem szerint én nagyon rendibendi pasi vagyok^^
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Talán én vagyok az utolsó. :)...

Ne habozz ! Hívj !

2011. jún. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!