Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még rendes pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még rendes pasik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, legyen kedves, jószívű, olvassa a lány gondolatait, kísérje haza, ne csak a sex érdekelje, és tényleg legyen egy hullámhosszon a lánnyal,,, romantika stb
2011. máj. 16. 21:09
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Talán kicsit megkésve szólok hozzá a témához, én 27 vagyok. Elég sok próbálkozásom a normális párkapcsolatra-kudarcba fulladt, még, ha el is jutottunk valameddig, egy idő után kaptam az ívet mondván, nincs bennem semmi izgalmas, unalmas vagyok, túl kiszámítható vagyok stb.. stb... Köszönjük Emese... Eddig egy hosszabb kapcsolatom volt (másfél év). Nos az utóbbi pár hét történése volt, hogy egy 19 éves lány (aki először fényképen nem volt túl nyerő) élőben mégiscsak megfogott, és az ellenkezőjét váltotta ki belőlem mint amit a kép mutatott róla. Nekem is vannak igényeim, bár az évek alatt negyedére csökkentek, de ő még pont megfelelt, ami legjobban megfogott az az, hogy vidám, mosolygós lány, és testalkatra sem túl rossz. Oké... Pár találkozás után kiderült, hogy nemrég hagyta el az exe, aki mellesleg disznó módon viselkedett vele, megcsalta, stb.. és a végén visszament a régi csajához.Ezt megtudva óvatosra vettem a dolgokat, de azért az "ott vagyok melletted" érezhető volta lány számára. Sok sok szép együtt töltött beszélgetős nap-délutánt követően egyszer csak bekattant. Mondván, hogy neki hiányzik a volt palija, meg most vett valami kocsit stb... Gondoltam "szép vagy te is", és valahogy ezzel 2 nap alatt elvágott bennem minden halvány érzelmi kötődést is, és tenni akarást azért, hogy boldogítsuk egymást. Ez is egy jellemző példája annak, amiket az előttem hozzászólók is kifejtettek, hogy a lányoknak-nőknek többségében a "rosszfiú szemét vagyok" alkat kell. Megszűntek létezni olyan emberi értékek, mint az őszinteség, figyelmesség, udvariasság, tisztelet... stb... amik 30-40-éve még fontosak voltak. Én ezt próbáltam nyújtani neki is, és másnak is, cserébe kiderült, hogy unalmas, túl kiszámítható, semmi extra jellem vagyok akiben nincs kihívás. Persze ne essünk át a ló másik oldalára, nem pincsi kutyára, vagy papucs stílusra gondoltam magammal kapcsolatban, mert közel sem vagyok az, de hogy tényleg nem az számít manapság, hogy az ember párja a lehető leges legnormálisabb legyen, hanem az, hogy ha van egy egészen kicsi pocakja, az már hogy néz ki, meg nem "wéwé meg áhat" jel van az autómon.... Nevetséges, hogy mi megy a mai világban, pedig mint írtam az idők folyamán megfeleződnek az ember igényei, én amúgy sem szeretem a barbis plázacicákat, sem a nagymellű diszkóbabákat, sem a 3-cm-es vakolatot egy lányon, közben a fejében meg egy légy zümmög a nagy ürességben... Ne legyen tökéletesnek látszó külseje... de most tényleg... van még normális, értelmes, reális gondolkodású, földön, és nem a fellegekben járó lány? Szerintem kevés mint a fehér holló... Ezek a sajnálatos tapasztalataim...
2014. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!