Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nagyon vékony lányoknak nincs esélye a legtöbb fiúnál?

Figyelt kérdés

Állandóan ezt látom, hallom és persze tapasztalom...én egész életemben "gebe" voltam, 5 éve "megálltam a növésben" (170cm) viszont híztam egy laza 15 kilót. 40 voltam, aztán 55. Akkor nagyon jól éreztem magam, viszont nem tartott sokáig. Mindig jött valami betegség és már csak 50 vagyok. Ez elvileg még az egészséges határon belül van, viszont ha tükörbe nézek én egyáltalán nem ezt látom :( és mások is ezt mondják. A barátaim állandóan mondogatják, hogy milyen vékony vagyok, és egyszerűen nem tudják felfogni, hogy ez ugyanolyan rosszul esik, mintha egy teltebb lányra mondanák, hogy kövér :(

A fiúk rám se néznek, persze ebben az is közrejátszik, hogy mell ügyileg sem kaptam sokat a jóból.. mindenki mondogatja, hogy neki nem az számít, ehhez képest...


Valakinek valami ötlete?:( azon kívül, hogy legyen önbizalmam? Mert ez nem olyan egyszerű ám egy magamfajtának.


17/L


2011. máj. 20. 21:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem úgy tűnt a sok itteni hozzászólásból, hogy főleg a nagyon vékony lányoknak van esélye.
2011. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

nem tudom mit értessz vékony alatt ,esetleg egy hasonló kép linket feltehetsz

amugy meg a 170cm-nek 60kg körül lehet a norm ,szal nem vagy messze

2011. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát önbizalomnövelésre nem olyan egyszerű tanácsot adni, mivel én fiú vagyok... Nekem sem nagy az önbizalmam, de vannak technikáim a növelésére :D De néha mégis szemsülök azzal hogy hasonló cipőben járok mint te. Viszont a tapasztalatom az, hogy nagyon sokat számít az önbizalom, mert javítja az összhatást! 18/F
2011. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
tépjél sokat, attól jó' éhes leszel és ha kajálsz akkor hízol. ha ez nem megy akkor sajnos ilyen alkat vagy. nem akarom mégjobban lehúzni az önbizalmad, de nekem is a viszonylag nagyobb mellű, kicsit husisabb csajok jönnek be. de van olyan ember a világon akinek meg pont a magadfajták! járj nyitott szemmel és flörtölj sokat!
2011. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
marhaság
2011. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Moszuke ***** válasza:
100%

nekem kb bejön a párom 0 melle.. inkább mint, hogy lógjon 10év múlva.. ez eléggé k*rvára nem számít és a párom is gebe..55kg (bár van egy kis hasa,combja,feneke.. és persze ő már kövérnek látja magát.)

ő is kb 170-175centi


nos.. nem azért nincs pasid mert sovány vagy, hanem mert vmi gebasz van a belsőddel (lélek/tudatalatti/mittomén).

valszeg árad belőled a szarszag, hogy utálod magad stb.. esetleg egy ruhatár csere, új haj stb.. nemtom, hogy nézel ki, de egy nő radikálisan tud változni a külsejét illetően pár perc alatt.

23/f


hajrá:)

2011. máj. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
70%
Csak a vékony lányoknak van esélye. A 170/60 kg már kövérnek számít, annál két-három kilóval több pedig már a zsírdisznó, tehén, bálna kategória a pasiknál. Úgyhogy szerintem inkább az önbizalomhiányod a gond az ismerkedésnél és nem a vékonyságod.
2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon sok lány örülne -legalábbis én örülnék- ha vékony lehetne. És azt is tudom, hogy sok lány csak irigységből gúnyolódik. Nekem csak vékony barátnőim vannak (kb 40 kg-ak) és nagyon sokan próbálkoznak náluk és suliban viszont állandóan piszkálták, hogy milyen vékonyak.

Szerintem legyél büszke magadra, ne érdekeljen más véleménye :)

2011. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne egy kép esetleg, mert én is 170 cm vagyok 56 kg-val és két szülés után! Mégsem vagyok gebe! Vékonyabb testalkatú vagyok, de korántsem "gebe"! Sosem voltam több, 20 évesen is 54-55 kg voltam, nekem így jó!

A párom is inkább tartozik a vékony testalkatúak közé, vagy normál?, és Ő pont az a típus, aki képtelen hízni! Ehet bármikor, bármit és bármennyit!

Vannak olyan emberek akik egyszerűen képtelenek felszedni és ez éppen olyan rossz, mint az, amikor valaki fogyni szeretne, de nem tud leadni!

El kell fogadni, nem vagyunk egyformák!

2011. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Egész életemben ugyanezt kaptam még a családtagoktól is és mondanom sem kell, hogy nagyon sz.rul esik még mindig...és tényleg igaz, hogy nincs esélyük, ha csak nem vagy egy plázap.csa, mivel általában azokat észreveszik, de mondjuk, ha nem olyan a stílusod eleve, akkor el vagy veszve(legalább is én elvagyok:D)+még ehhez jön az is, hogy emiatt ugye visszahúzódóbb is lettem...

Szóval teljesen megértem a problémádat, de próbálj meg pozitívan állni a dolgokhoz és ha rossz kedved van akkor gondolj egy jó dologra, például én, valamelyik nap felraktam ide az alakomról képeket és nagyon sok dicséretet kaptam, hogy milyen jól néz ki stb...holott egész életemben ennek az ellentetjét kaptam, de ez valamennyire megnyugtatta a "lelkem" és ha visszaolvasom néha jobb kedvem van tőle:)

Gondolom ezzel nem sokat segítettem:D, de most olyan beszédes kedvemben vagyok, hátha valamit használt:D

2011. máj. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!