Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hallom, hogy mostanában egyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallom, hogy mostanában egyre kevesebb udvarlás zajlik, mit is jelent igazából az udvarlás? Mert én szeretnék udvarolni

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 21:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
4%
Hány éves vagy ? 5-6 ?
2011. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

jah ez így van.

mostanába fordítva van, és a csajok futkosnak a lányoskülsejű alfa hímekért....

egy rendes aranyos, jóképű srácnak, aki hétköznap, esélye sincs...:S

2011. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%
Előző: ja, mert talán nem a modell kinézetű csajokra kéne hajtani... fafej
2011. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

A tény az hogy egyre kevesebb srác udvarol, pedig mint nő én ezt "elvárnám".

Ahogy előttem is írták sok lány a 'lányos külsejű alfa hímek' után rohangál, de minek?! Nehogy már egy nő udvaroljon! Az a férfi dolga...

18L

2011. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

21.55

Úgy beszélsz róluk mintha nem emberek lennének azok se.

A mai világban 80%ban mindenki r*banc fejű

Nekem is viszket a f*szom néha napján mégis elvagyok magamnak

2011. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hány éves a kérdező, nekem nagyon szimpatikus. Az udvarlás tulajdonképpen azt jelenti, hogy kimutatod a tetszésedet a lánynak. Meghívod fagyizni, sétálni, moziba stb. Virágot veszel neki, hazakíséred. És sosem erőszakoskodsz vele. Milyen jó lenne, ha visszajönnének a régi szép idők. /36L/
2011. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nekem konkrétan ezért nincs párom, mert nem futok a metroszexuális, bunk.ó alfahímek után..Viszont a többi normális fiú sem fut utánam én meg nem fogok mindig kezdeményezni. Lehet,hogy egy idősebb pasi másképp vélekedik erről(?) Mert azért mégiscsak más korban született.

Udvarlás nagyjából ennyi: Nem nyomulsz, nem erőszakoskodsz a lánnyal, elhívod moziba esetleg vagy valami kajázdába, sétálni.

2011. máj. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Ja és mondjuk hazakíséred vagy előre engeded azt ajtónál:)

Ilyesmik:)

2011. máj. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan,ahogy az előttem szólók írták,az udvarlás kedveskedés,odafigyelés.

Egy szál virág,moziba hívás,sétálgatás együtt.

Apró ajándékok...

3 éve vagyok együtt a barátomnak,és még mindíg javában udvarolgat.

Ha nem is vesz virágot,útközben felém letép egy szál vörös rózsát,vagy fehéret és egy puszival,mosolyogva átadja.

2011. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Amúgy nem kell mindenkit leordítani, csak mert nem teljesen biztos a dolgában... és szeretné a megfelelő utat választani, többieknek pedig köszönöm szépen a válaszokat még egyszer :)
2011. máj. 20. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!