Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy 16 évesen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy 16 évesen még senkim sem volt?

Figyelt kérdés
Májusban töltöttem be a 16-ot és még soha nem volt barátom..Nem érzem magam csúnyának 165cm vagyok és 47 kg! szerintetek lemaradtam valamiről, vagy még ráérek??? 16/L
2011. máj. 22. 16:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/181 A kérdező kommentje:
:$ jó nekem:D
2011. jún. 12. 12:17
 52/181 anonim ***** válasza:
Egyre jobban kezd bosszantani ez a távolság ami közöttünk van... ;) :/
2011. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/181 A kérdező kommentje:
Miért??:)
2011. jún. 13. 13:34
 54/181 anonim ***** válasza:
Azért, mert már így látatlanban is egyre szimpatikusabb vagy ;)
2011. jún. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/181 A kérdező kommentje:
Te is szimpatikus vagy nekem..:)
2011. jún. 14. 11:21
 56/181 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezt igazán jól esik "hallani". :) Rég nem mondott már ilyet nekem senki...
2011. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/181 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy nem jól állsz hozzá az emberekhez..:/ ezért nem mondták még..
2011. jún. 15. 13:42
 58/181 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, talán igazad lehet...Persze ebben inkább az játszik szerepet, hogy mindig is igen félénk és visszahúzódó természetű voltam és vagyok is. Sosem mertem kezdeményezni a lányoknál, mivel akik iránt valaha is tápláltam érzéseket, azok mind párkapcsolatban voltak, vagy éppen az után...Illetve ugye féltem attól is, ha esetleg valakivel kölcsönös lett volna a szimpátia, mit szólt volna, ha esetleg sor kerül az első csókra. Hiába mondják, hogy ösztönösen jön a dolog, akkor is ott van bennem a félsz, hogy észreveszi az illető, hogy az nekem az első, és kinevet a bénaságomért amiért rosszul csinálom...
2011. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/181 A kérdező kommentje:
Énis teljesen ugyanígy érzek, hogy lett volna rá alkalom hogy járjak valakivel, vagy éppen az első csókra is lett volna alkalom de valahogy ha nincs érzelem ugy nem érzem helyesnek, mivel még soha nem voltam szerelmes..
2011. jún. 15. 21:07
 60/181 anonim ***** válasza:

Bár nekem egyszer lett volna lehetőségem úgy 3 éve, akkor is a gyávaságom miatt maradtam hoppon. Osztálytársam húga, egy végtelenül egyszerű, de nagyon kedves lány teljesen megbabonázott. Egy ideig beszélgettem vele, a szokásos kedveskedés folyt mindkettőnk részéről, majd egy idő múlva megtudtam, hogy már együtt van valakivel. Kb. 1 hónapos volt már az a kapcsolat, amikor tudomást szereztem róla. De megtudta később, hogy milyen érzéseim voltak irányába, és csak annyit kérdezett a lány, hogy:

-Miért nem mondtad ezt el hamarabb? Megpróbálhattuk volna.


Tehát részéről is működött volna a dolog...

Én meg úgy álltam ott mint akit leszúrtak...De a barátság szerencsére megmaradt :)

2011. jún. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!