Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves egyetemista lány vagyok. Van egy haverom az egyetemről, aki régóta tetszik. Tervezem ezt a jövőben elmondani neki. Milyen formában tegyem? Fontos, hogy ne legyen nyomulós, de azért egyértelmű legyen.

Figyelt kérdés

Elég régóta, több mint egy éve tetszik egy srác. Korábban is ismertem, de akkor nem voltunk haverok. Amikor rájöttem, hogy bejön, elkezdtem vele haverkodni. Ő nem az a kezdeményező fajta, így nekem kellett megadnom az elérhetőségeimet (msn, telefonszám), de ő mindig "élt a lehetőséggel". Rengeteget msn-eztünk, bizalmas dolgokat megosztottunk egymással. Elmondta magáról, hogy ő elég félénk a csajozásban (egyébként nem látszik rajta, de ahogy jobban megismertem, tényleg elég gátlásos ezen a téren).


Elkezdett már bosszantani egy idő után, hogy mért nem vesz észre nőként (mindig kicsíptem magam, ilyesmi). De atán egyszer csak megtört a jég, és msn-en elkezdett bókolni, udvarolni. Egy idő után naponta elmondta, hogy mennyire gyönyörű voltam aznap, meg ilyesmi. De soha-soha nem mondta azt, hogy akarna tőlem többet is, csak ilyen furcsa célzásokat.


A fura az volt, hogy személyesen ritkán találkoztunk, mert az egyetemre nem nagyon szeretett bejárni. Volt, hogy a kedvemért jött be (nem mondta, de egyértelmű volt a szituból). Viszont találkozni soha nem találkoztunk az egyetemen kívül, nem lehetett rávenni.


Úgyhogy amikor nyár lett, megszakadt a kapcsolatunk, mindkettőnk hibájából. Én teljesen eltűntem az msn-ről (fő kommunikációs csatornánkról), mondván, tudja a számom, kereshet ott is. Nem keresett.


Viszont szeptemberben, mikor újra találkozunk, iszonyat bunkó volt velem. Kerülte a társaságom, volt, hogy levegőnek is nézett. Aztán msn-en elmondtam neki néhány részigazságot, hogy mért tűntem el, onnantól kezdve normális volt újból.


Ebben a tanévben most én "nyomultam" újból többet, elértem, hogy ismét haverok lettünk. Msn-ezni már ritkábban szoktunk, többet beszélgetünk telefonon, de sulis dolgokról. Nekem változatlanul tetszik. Hogy ő mit gondol, azt nem tudom, azóta nem bókol, meg semmi. Néha úgy tűnik, fontos vagyok neki, néha meg az ellenkezője.


Úgyhogy szeretnék végre pontot tenni a dolog végére. Mint írtam, nagyon tetszik nekem, talán szeretem is, nem tudok tőle szabadulni. De ha kapnék valami biztos választ, talán továbblépni is könnyebben tudnék.


Mondjuk sajnálnám, ha vége lenne a haverságunknak, de azért nem vagyunk olyan nagyon bizalmas barátok (azt, hogy msn-en valaha beszélgettünk bizalmas dolgokról, nem számítom ide, mert más a virtuális és más a való világ).


Szóval mit mondjak neki és hogyan? Elég félénk (csak ilyen téren), önbizalomhiányos pasiról van szó. Hangsúlyozom: régen 100%, hogy bejöttem neki, a törés óta nem tudom, mi van, nem egyértelműek a jelek.


Köszi annak, aki elolvasta, és aki válaszol. :)


2011. máj. 22. 18:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a kezdettől fogva teljesen nyilvánvaló volt, hogy mint nő nem kellesz neki, mert semmi olyan jelet nem adott, csak te hergelted magad teljesen fölöslegesen. ha tetszel valakinek és közelebb szeretne hozzád kerülni, még a legtejbetökebb alak is utal rá valamilyen módon.
2011. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem olvastad el figyelmesen a kérdést, mert utaltam rá, hogy az ismeretségünk kezdetén elég egyértelműen kinyilvánította, hogy tetszem neki. Csak sajnos utána kicsit félrementek a dolgok.
2011. aug. 18. 01:19
 23/25 anonim ***** válasza:

smeretségünk kezdetén elég egyértelműen kinyilvánította, hogy tetszem neki.


Az, hogy egy pasinak tetszel és KELLESZ neki, két teljesen különböző dolog náluk.

2011. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 armcandy válasza:
Szia!Történt valami fejlemény azóta, hogy írta, hogy barátnője van?
2012. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést. :)


Hát, elég faramuci vége lett a dolognak. Ahogy várható volt, nem jöttünk össze. Bevallotta, hogy hazudott, egyáltalán nem is volt barátnője. Én azóta elvégeztem az egyetemet, de már előtte se volt közös tárgyunk nagyon, mert én előrébb jártam. Akkor se kerestem már soha többé, igaz, ha ő megkeresett, reagáltam rá.


Én egy jó hosszú levéllel lezártam az egész ügyet, és soha nem keresem, ő meg időnként meg szokott keresni baromságokkal.


Néha-néha még felkavar egy picit, de ez már csak utórezgés. Nem érzek iránta haragot, meg úgy fogom fel, hogy sokat tanultam az esetből.

2012. nov. 23. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!