Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány vs Magyar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány vs Magyar csajok?

Figyelt kérdés

A cigány csajok tényleg olyan jók?

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Ja igen ez nem rasszista kérdés,és ilyen jellegű megjegyzésektől légyszi kíméljetek,köszi!


2011. máj. 24. 17:05
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
41%

Tényleg vannak kivételek, de a rajoskodókra az a jellemző, hogy annyi intelligencia nincs bennük, mint egy fadarabban. Pl. az utcán nyugodtam belekötnek egy idegenbe, akár ha elmész is mellettük, mert éppen arcoskodhatnékja van.. De az is igaz, hogy egyedül soha nem kezdenének ki senkivel.. Egyszer mentem éppen a boltba, és egy cigány nő, aki gondolom a rokonaival volt ott, csak úgy a semmiből elkezett kötekedni meg mocskolódni, még szerencse hogy pont odaértem, ahová mentem, és bementem... De egyszerűen látszott rajta, hogy nem is normális. Na ezóta úgy vagyok vele, hogy tőlem az összes ilyen (!) mocsok megrohadhat. Mi tartjuk el őket, és akkor még belém mer kötni...

Az meg ízlés dolga, hogy kinek tetszenek a cigányok, de a nők nagyon hamar megöregszenek, már 25 évesen 40-nek néznek ki..

Azt is tapasztaltam, hogy akármennyire rendes családba szocializálódik is egy cigány, azt a sajátos mentalistást szinte lehetetlen kiölni belőlük, legalább 3-4 generáció kell teljesen elkülönítve attól az igazi tróger cigányságtól, hogy teljesen elmúljon ez, hogy magukat annyira nagyra tartják a semmire fel, meg ez a nekem-mindent-szabad-felfogás...

2011. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát én valahogy nem vok túlzottan oda a cigányokért.Nem vok fajgyűlölő de azért próbálom kerülni őket, mert hát ok vannak rendes cigányok is de azért az ereiben mégis ott folyik a cigányvér...szóval remélem értitek:)Az alattunk lévő utcában hát h is mondjam vannak cigányok bőven.Jövök egyik nap haza suliból oan három óra körül lehetett,látom az egyik kis utcából fut le a cigányember utána másik baltával a kezébe ordítva h megállj kapsz ám(vagy vmi iesmit ordított:)a két ember után meg fut le a cigányasszony meg az öt hat gyerek a végén meg a kis pincsi kutya:)És mindezt háromórakor baltával az élen:DMeg esténként szoktam hallani h késelés volt cigányok között meg ienek szóval ennyit a cigányokról:D
2011. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
37%
Azért verekednek jobban, mert letojják magasról hogy mi baja lesz a másiknak, hisz a törvény őket védi és úgyis a magyar lesz a hibás meg a rasszista köcs.ög. Nem érdekli őket ha az állkapcsát törik el a másiknak, ha a lábát, kezét, esetleg az orrcsontját ütik fel az agyába (ami azonnali halállal egyenlő), viszont egy magyar lány igenis törődik ezzel, mert nem akar a nevelőben megrohadni, mert ha ő ilyet tenne rögtön beb..sznák oda, a cigányt meg nem!
2011. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Mady válasza:
64%
Jók a lopásban...xD
2011. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
45%

amiről ti beszéltek azok a mocskos kan cigányok a telepeken és a tanyákon élők akik téleg lerágják a húsz is az embertől de a cigányoknak a fele kb közel se ilyen mocskos vérük vagyis inkább nem különbek tőlük a magyarok is megteszik ugyan ezt mint a cigányok fölég a tanyasi falusi magyarok jah és nem erősebbek csak sokkal bátrabbak de 1 vs 1 be is mert ahogy én látom egy cigány bármikor neki megy 1 maga 1 magyarnak mind1 mekkora az !!!

ennyi szerintem jah és még annyi hogy cigány és magyar csaj között ÓRIÁSI különbségek vannak még fiúk között ez már közel se olyan nagy a különbség de ez főleg hozzá állásba ás mentalitásba értem

2011. aug. 15. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
49%
Fele? Hallod te melyik országban élsz?? Amiről te beszélsz az kb az 1%uk, és mellékesen őket nevezzik sokan romáknak. Jah és én falusi vagyok és a büdös életbe nem loptam se én, se a családom...
2011. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
És hiába bizonygatod, akkor is csak csapatban kemények, egyedül nem...
2011. aug. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 vs 1 is keményebbek, mint a magyar csajok sajna, ez személyes tapasztalat. :S
2011. aug. 17. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

Szia bocsi a zavarásért de elmesélnéd részletesen a személyes tapasztalatodat?

Konkrétan mi történt,és mért?

Menyi idősek voltatok,és milyen testalkatúak stb.

2011. aug. 17. 13:56
 40/43 anonim válasza:
Lehet, hogy sokkal tüzesebbek,de sokkal rondábbak is!
2011. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!