Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány vs Magyar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány vs Magyar csajok?

Figyelt kérdés

A cigány csajok tényleg olyan jók?

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Ja igen ez nem rasszista kérdés,és ilyen jellegű megjegyzésektől légyszi kíméljetek,köszi!


2011. máj. 24. 17:05
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
79%

Ezt a cikket egy zalai újságban írták 1931-ben. Sajnos ez már történelem és nem lehet ilyet olvasni a mai lapokban.


"...a cigány, ez a tolvaj, gyilkos, dögevő, vérbajos, vérfertőző, gonosz, vallást,

Istent nem ismerő, a törvényt tudatosan tipró, bosszúálló, vakmerő, de komoly erővel

szemben végtelenül gyáva söpredék..."


Bizonyára harciasak, de ez a primitívségükből fakad. És csak akkor kemények, ha túlerőben vannak.

ÉS nem kell elnézést kérned kérdező, mert ez a kérdés nem rasszista. A cigányok folyamatos mywip, facebook, iwiw "írtuk ki a magyarokat" kommenteik a rasszisták, de az persze senkit sem érdekel.

2011. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
69%
Jobban tudnak verekedni... Azt a rohadt életbe...
2011. máj. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
1vs1-ben?Attól függ milyen fajta magyar csaj...mert a magyar csajok jó része már az "elfújja a szél" kategóriába tartozik(és ezt nem testsúlyra vetítve gondolom),de még vannak olyan magyar lányok,nem bodybuilderek,akik simán megruháznának egy cigót(sok ilyen van szélsőjobbosok közt pl.,és nem csúnyák :) ) am meg a réti négerek csak sok vs. 1 ben olyan jók,1vs.1 ben verhetőek...
2011. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
76%
Magyar csajok nincsennek, csak lányok.
2011. máj. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
69%
ppfflleeejj, undorító ha magyar embernek ilyen kérdés megfordul a fejében (de gondolom a kérdező nem magyar, ugye?)
2011. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
95%
Igényes okos magyar lány nem áll le verekedni cigány provokációra se... Utána meg ráküldjék a maffiát mi? :)) Nekem már adtak pofont a semmiért sarkon fordultam és otthagytam őket xD Ennyi. Nem kell verekedni nem szép dolog
2011. máj. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
80%

ez egyáltalán nem igaz.Nem azért tüzesebb meg harciasabb valaki mert más a bőrszíne(szóval több pigmentet termel)

Ez emberfüggő nem pedig szín függő....pfff

2011. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
50%
és ez a kérdés már ki volt írva egyszer
2011. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
És itt a legtöbben bunkók. Nem kéne általánosítani. Nem vagyok 'hűdejó' tanuló, nem vagyok mintapélda, de nem mondható rám, hogy rossz viszonyba lennék a magyarokkal, sőt, aki rendes velem én is az vagyok. Jó, vannak köztünk mocskos, Istent nem tisztelő, vizet nem ismerő, lopósok. De nem mindenki ilyen.
2011. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
89%
szerintem a roma csajok jobbak verekedésben, mert gyerekkoruk óta gyakorolják. Testvéreikkel elöször, megtanulják hova kell ütni és milyen erösen, hogy fájjon. A magyar lányok nincsenek igy felkészülve, aztán ha bunyó van alulmaradnak...
2011. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!