Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Cigány vs Magyar csajok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigány vs Magyar csajok?

Figyelt kérdés

A cigány csajok tényleg olyan jók?

A cigány csajok tényleg olyan jók?

Állítólag sokkal tüzesebbek és harciasabbak mint a magyar lányok,és nem utolsó sorba erősebbek is meg jobban tudnak verekedni.Szerintetek ez mennyire igaz?Lányok ha harcoltatok már ellenük írjátok meg hogy hogy történt és ki nyert.Pasik ha látatok vagy hallottatok ilyesmit a ti véleményetekre is kíváncsi vagyok.

Ja igen ez nem rasszista kérdés,és ilyen jellegű megjegyzésektől légyszi kíméljetek,köszi!


2011. máj. 24. 17:05
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

Na jó ez oké,de a magyar csajok között is van sok akinek van testvére,velük mi van?

Ja igen és egy az egy elleni bunyóról beszélünk!

2011. máj. 28. 11:28
 22/43 anonim ***** válasza:
100%
A magyar lányok babáznak, nem verekednek. Nincs tapasztalatuk. Ezért ha 1 az egybe szembekerülnek egy cigány csajjal, nem sok esélyük van. Ráadásul a cigoknak hatalmas önbizalmuk van, el sem tudják képzelni, hogy veszthetnek. A verekedési rutin és ez hatalmas előnyt jelent számukra. :S
2011. máj. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Igen ezt sokan mondják,és ezért is tettem fel ezt a kérdést.

De az érdekelne,konkrétan hogy látott-e már valaki ilyet,vagy esetleg részese volt-e egy ilyen küzdelemnek,és ez hogy történt,ki kezdte,és ki győzött,stb. Szóval valami konkrétat szeretnék hallani,csak bunyóban erősebbek a roma csajok,vagy netán mondjuk egy szabályos birkózásban,vagy szkanderben is jobbak lennének?

2011. máj. 28. 13:04
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Hat figyu... En meg sose kerultem verekedesbe. De ha nincs nala bokofegyver csak pusztakezes harc, akarmikor szetcsapok egy pattogo ciganylanyt :) kuzdosportolok (igaz csak vivas) es eleg nagy az erom es az onkontrolom... Nem akarok magamnak bajt ezert nem szoktam utni (lehet ha egyet utnek ottmaradma en meg cseszhetem mert jon a birosag meg a kedves csalad.... Nem erdemes verekedni:)
2011. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj kedves utolsó, hogy más a teremsport és más az utcai harc. Volt már olyan, hogy judos csaj verekedett cigány csajjal és mégis alulmaradt sajnos. eygszerüen nem engedte magához közel, szétrugta a combjait és nem maradt esélye nyerni. Tehát nem minden a küzdősport , nagyon fontos a verekedési rutin is, ami náluk megvan, van erejük is és nem félnek használni!
2011. máj. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:

Ja igen és sokan azt is mondják,hogy a cigány csajok azért győznek többször mert mindig a vékonyabb és kisebb Magyar csajokkal kezdenek ki,ez is érdekelne,úgyhogy légyszi ha lehet írjátok meg,hogy ki mennyi idős volt és kb hány kiló!

Az előzőnél még annyit,hogy kb. mióta dzsúdózott a Magyar lány?

2011. máj. 28. 16:51
 27/43 anonim ***** válasza:
80%

"1vs1-ben?Attól függ milyen fajta magyar csaj...mert a magyar csajok jó része már az "elfújja a szél" kategóriába tartozik(és ezt nem testsúlyra vetítve gondolom)"


Persze, mert a dzsipszi "kultúrában" az elhízás a jólét jele. Szerencsére hamar felfordulnak, de addig is rengeteg férget hoznak a világra. Olyan pedig, hogy 1 az 1 ellen gyakorlatilag lehetetlen, mert a cigányok, csak minimum háromszoros túlerőben mernek arcoskodni. Ha egyedül vannak, befogják a kib.szott pofájukat max kést rántanak a mocskok.

2011. jún. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
86%

Én lány vagyok, 22 éves. Volt már dolgom sajnálatos módon mindkét véglettel, és ami még sajnálatra méltóbb, mindkét végletből férfi egyedekkel. Nekem az a tapasztalatom, hogy a cigányok csak hordában érzik magukat királynak. A magyarok is :) Erről ennyit.

Csajokról nincs tapasztalatom, de az igazi roma cigány, aki valóban egy utolsó tajparaszt tudatlan senki, aki élősködik, abban nincs intelligencia, nincs benne semmi megbánás. Szerintem egyedül ez a "generációs belenevelődés" az oka annak, hogy hevesebbek, erőszakosabbak, agresszívabbak egy átlagos embertől. Semmi más oka nincs. Magyarok közt is vannak ilyen utolsó senkiházi szär alakok, akik agresszívak, stb-stb-stb. A cigányoknál az életformájuk miatt elterjedtebb ez a viselkedés.

2011. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
90%
Mi az anyja! sosem értette, hogy mit magyaroznak a cigányok?! A cigányok nem magyarok? ha nem hajlandóak magukat magyarnak hívni akkor húzzanak el innek a retekbe :@
2011. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
87%
^^ bocsi a helyesírásért csak hirtelen felment bennem a pumpa
2011. jún. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!