Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén: kinek mi köze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén: kinek mi köze hozzá, hogy ki hány évesen mit csinál?

Figyelt kérdés

A Gyakori Kérdések egyik rendszeres mondata, amikor valaki kioktat egy másik fórumozót, hogy ennyi és annyi évesen mit kell, illetve kellene tennie.

Én úgy vettem észre, hogy az általánosan elfogadott menetrend ma a következő: 11-12 évesen szemezés, puszi, smaci, tapi.13-14 évesen már kialakulnak az első kezdetlegesebb kapcsolatok, sokan már pettingelnek is. 14-15 évesen az első szex, a könzervatívabbak 16 és attól fölfelé. 17-18-19-20 évesen már rendszeres a szex, buli,pia, szex,buli,pia körforgás.A 20-as évek elején ez folytatódik tovább, bár ekkor sokaknál már jelentkeznek a kiégés jelei. Ahogy haladunk tovább, egyre több ilyennel találkozhatunk, sokaknál megjelennek a koravénség típusjegyei. a 20- as évek közepére már kezdik egyre inkább a tartósságot keresni, a második felére pedig már egyre erőteljesebben. Ha a 30-at is elhagyja valaki, ez a keresési láz már kezdi elérni a maximumot és minden mindegy, csk legyen valaki, aki mellett megállhatok. Házasság, család, gyerek mindenáron, ekkor már ez a jellemző törekvés.Szóval a legtöbben a saját megfigyeléseim szerint ezt az elvet követik.

Azonban: sokan nem eszerint élnek. Vannak, akik egyszerűen későn érő típusok. Mások kényszerűségből nélkülözik fiatalkorukban a jót. Teljesen természetes, hogy ők igyekeznek fiatalosan élni és szíves örömest rúgják fel a fentebbi menetrendet.

Az előbbi csoport tagjai azonban láthatóan képtelenek felfogni, hogy nem mindenki olyan, mint ők. Rendszeresen leszólják, ócsárolják, bírálják őket, sokszor eléggé kíméletlen módon. Elég undorító és csőlátásra vall.

Én azt mondom, mindenki élje a maga életét tetszése szerint. Elvégre minden egyes ember magáért él, nem pedig másokért. Ki hogy gondolja?


2011. máj. 27. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igazad van
2011. máj. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Chuck ***** válasza:

Nem olvastam teljes leírást, de a válasz:

Mi a bűnnek irkál ide?MINEK?

Mondja el otthon 14 évesen, hogy "anya: tegnap lefeküdtem a Bélával" hátha igényesen megsimogatják az arcát érte....

Nem érdekel kb senkit, csak gyanús, hogy abban a korban egy hajszálnyival tud többet mint egy döglött hintaló, és hiába, hogy előbb érnek a lányok...

2011. máj. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Chuck, szerintem teljesen félreérted, amit írtam, ezért kellett volna végigolvasnod. Elég bajnak tartom én is, hogy sokan úgy élnek, ahogy az elején leírtam, két végén égetve a gyertyát.

Nekem azzal van bajom, ha 25-30, vagy afeletti évesen él valaki még komoly kapcsolat nélkül, akkor azonnal kapja is az osztást másoktól, hogy miért nem gondolkodik már családban.

2011. máj. 28. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!