Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat ez a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat ez a lány?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, aki tud róla, és nagyon jó barátok vagyunk. A végén ezzel az indokra hivatkozva nem akart járni( de bejövök azért neki). Most összejött egy sráccal, de hallok ezt-azt és nincs oda érte. És most taliztam egy lánnyal és azt mondta, hogy tök féltékeny volt, meg flörtölget is velem. De miért volt féltékeny, ennek mi értelme?
2011. máj. 27. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem szívat, és sose jönne össze veled, mert nem nézel ki elég jól.
2011. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy önző. Valamiért nem akar Téged, de másnak sem akar átengedni. Hány évesek vagytok?
2011. máj. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem, hidd el tutira bejön neki a külsőm. Ez biztos, szóval nem értem.. De ettől függetlenül lehet hogy szívat.
2011. máj. 27. 21:52
 4/11 A kérdező kommentje:
19
2011. máj. 27. 21:53
 5/11 anonim ***** válasza:
A szerelmet nem viszonozza, de az imádotti piedesztáltól nehéz megválni.
2011. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aha értelek, de azt nem fogom fel, hogy most ott van neki a pasija, amit eddig nyújtottam neki, mint barát azt a pasija is tudná..
2011. máj. 27. 22:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem minden hapsi felel meg barátnak is egy személyben. Na, ezekből nem is lesz tartós kapcsolat! Amúgy ne rágódj! Amíg ő nem lép, találj mást. Lehet sokkal jobbra lelsz!
2011. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aha csak akkor most nem tom, hogy sokat beszéljek vele, mint azelőtt vagy hanyagoljam?
2011. máj. 27. 22:10
 9/11 A kérdező kommentje:
De mondjuk azért néha legyek ott, hogy ne felejtsen el..
2011. máj. 27. 22:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Épphogy ne légy ott. Kényszerítsd döntésre.
2011. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!