Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg megtiszteltetésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg megtiszteltetésnek kellett volna vennem, ha lefekszik velem?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és szűz. Randizgattam egy eléggé tapasztalt idősebb fiúval. Tisztában voltam a múltjával, de azt mondta megváltozik értem. De ennek nem láttam jelét, ezért megmondtam neki, hogy nekem így nem fog menni, és inkább legyen vége. Erre ő nem mondott semmit, csak ott hagyott. Később beszéltünk, és akkor megkérdeztem tőle, hogyha annyira szeret (mert utólag ezt állítja), akkor miért nem próbált meggyőzni erről. Erre azt a választ kaptam, hogy nem fog könyörögni egy szűz p*csának, és megtiszteltetés lett volna inkább, hogy lefekszik velem, és megtanít szexelni. Mert itt ő csak adni tudott volna, én viszont semmit sem tudtam volna adni. Eddig abban a hitben éltem, hogy azért egy fiúnak jólesik, ha egy lánynak ő lehet az első. Ő viszont azt mondta, hogy inkább szerezzek tapasztalatot, mert hülyeség ez az egész szüzesség dolog, és senki nem kíváncsi arra, hogy a barátnője ártatlan. Nem misztifikálom túl ezt a szüzesség dolgot, nem mondom azt, hogy ez egy hatalmas érték, de azért egy kicsit sem lehet tisztelni érte, hogy nem dugtam mindenkivel? És tényleg ekkora kegy lett volna tőle, ha lefekszik velem?


Előre is köszi a válaszokat!


2009. márc. 16. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ősbunkótól megtiszteletés, hogy megdug, akkor annak kellett volna venned.

Csak a szexre hajtott a fiú, szeretett volna szűz lányt dugni. Nem jött neki össze, ezért kiakadt, de persze ő a tökéletes.


A szüzesség: barátnőm a szűzességét nekem adta. Számomra ez agyon sokat jelentett. Ő is azok közé tartozik, akiknek a szüzesség még jelent valamit. Ő sem misztifikálta túl, de megbecsülte. És azzal, hogy nekem adta, megmutatta, hogy bízik bennem, többre tart engem másoknál, és én lehetek az egyetlen az életében, aki ezt megteszi.


Úgy gondolom, a szüzességed egy jó ürügy lehet arra, hogy ki tudd szűrni, ki az, aki csak a szexre hajt. Egy kicsit várakoztatni kell a fiúkat. De azért túlzásba sem szabad esni. Amikor már megbízol benne teljesen, és Te is akarod, akkor természetesen nem kell várni semmire már. Akkor biztosan jó is lesz, és nem fogod megbánni sem.


Szóval ez az ember hülyeségeket magyarázott Neked. Pedig csak b@ssza a csőrét, hogy Te egy olyan lány vagy, akit ő nem kaphatott meg, és sosem kap meg.


Kívánom, a következő egy Hozzád méltó fiú legyen!


(22/ffi)

2009. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért de egy fiúnak sokkal nagyobb megtiszteltetés az hogy ha egy lány lefekszik vele hiszen "ebben a korban" lényegében a lányok kezében van az írányítás mármint hogy egy lány könyedén összeszed magának egy pasit aki még szereti is max nem a "csúcs"kategóriások közt találja meg míg egy átlag fiúnak kevéske esélye van ennek fordítotjára .Ja és a srác egy tapló a helyedben a megfelelő fogáspontokat használva rossz emlékeket okoztam volna a helyedben neki xd

f/18

2009. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jól esik olvasni, hogy van olyan, aki nem úgy gondolkodik, mint az exem. Remélem én is, hogy találok egy hozzám illő fiút.

2009. márc. 16. 20:53
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
igenis nagy kincs a szüzesség, gondoldd meg kinek hogy és mikor adod oda, annak add akiben bízol és tényleg megérdemli. ez a pasas nem érdemeli meg te is láthatod...
2009. márc. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem veszem komolyan ezt a szüzesség-dolgot, de ilyet még nem olvastam. Azt még elhiszem, h egyesek így gondolkodnak, mint ez a majom, de hogy még ki is mondják... Inkább magadat sajnáld, hogy erre a gyerekre valami energiát is fordítottál és elhiszem, hogy beleélted már magad (én is így voltam és engedtem is, ő legalább nem mondta a szemembe,nem tudom, h így gondolta ő-e, meg aztán ki tudja melyik a jobb) De NEHOGY SAJNÁLD MÁR. Inkább add meg a számát, megnézem a híres nagy faszát és egy láncfűrésszel távolítom el. több szerencsét a fiúkhoz

18L

2009. márc. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!