Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Vagy mi legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Meg volt beszélve múlt vasárnapra egy randi. Az nem elég, hogy mind a ketten 10 percet késtünk, de nem is találtuk meg egymást. Egyfolytában azon görcsöltem, hogy mi lehet ezek után a véleménye rólam. Próbáltam aztán hívni, de nem vette fel, küldtem sms-t is, nem volt válasz. Ma végre sikerült elérnem msn-en, de úgy veszem észre, hogy "mérges" vagy nem is tudom, hogy milyen.

Próbáltam kérni, hogy próbáljuk meg még egyszer, de erre nem volt válasz.


Ti mit tennétek? (Nagyon fontos nekem)


2011. máj. 31. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
fiú vagy, vagy lány?
2011. máj. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány
2011. máj. 31. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy lehet így randit megbeszélni? Jézusom o_O Amúgy szerintem meg egy p*cs a srác, ha nem akar még egy esélyt adni ennek az egésznek, szóval ha nem válaszol magára vessen, ennyi.
2011. máj. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!