Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Barátnőm tegnap bejelentkezve maradt FB-n,és épp üzenetet írt.

Nézem,hogy ki az a csávó...látom,hogy előtte már több ezer oldalt írtak egymásnak,mindenféle dologról.Barátnőm irja,hogy nem akarja,hogy összejöjjön a csávó egy másik csajjal,nem féltékenységből,csak nem illenek össze...

Csávó így köszön el,hogy szia kicsi szerelmem...

Konkrétan olyat nem találtam,hogy megcsalt volna,de ez kiba*ttul szarul esik most,és fogalmam sincs,hogy mit csináljak. Legszívesebben elmennék bebaxni aztán aludnék 2 hétig...


Ma kérdőre vontam barátnőmet,erre elkezdett bőgni,tette az ártatlant,hogy csak engem szeret,és azért foglalkozik azzal a sráccal,mert az egyik legjobb barátja...persze.


Próbálnék szemet hunyni a dolog felett,de szétbax az ideg ha csak rágondolok, már gondolkodni sem tudok semmi másról.


Mit csinálnátok a helyemben?


2011. nov. 9. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Tisztáznám vele a dolgokat.S a könnye nem hatna meg.Ha téged szeret akkor mi a bánatnak foglalkozik azzal,hogy a másik pasi épp kivel illik össze,és kivel sem.

A másik dolog nekem is van nagyon jó fiú barátom,de sose köszönt még úgy el,hogy "szia kicsi szerelmem".Pedig szinte mindent megbeszélünk mi is egymással,épp úgy a nő ügyeit,ahogy én a pasis dolgaimat elmondom neki!

Szal itt valami bűzlik,de nagyon!

26/L

2011. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En megneznem, hogy miket irogat...


google: "keyboard saver"

2011. nov. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez nagyon rossz érzés tud lenni, sajnos én is megtapasztaltam. Azonnal megrendült a bizalmam, de szerencsére tisztázódott és nem történt megcsalás, de kellett pár hónap, hogy újra bízni tudjak. Szerintem figyelj oda jól, próbáld még egyszer tisztázni a dolgot, mond meg neki, hogy milyen sz@r ez az érzés, és hogy mik lehetnek a következményei.

Ha ezt nem érti meg és nem változtat rajta, akkor valami tényleg ehet a háttérben.

A be@szás is jó, de csak átmenetileg :)

2011. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
* lehet a háttérben
2011. nov. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát megpróbálom...


Csak egy kibaxott papucsnak érzem magam,gondoltam velem ilyen sosem fordulhat elő.

Nekem is ő az első,neki is én. Minden megadtam neki amit csak kért,segge alá volt téve minden. De ha most meg is bocsátok neki,hogy jó elhiszem,hogy csak haverod,és nem érdekel,ez akkor sem lenne igaz.


Lementem kondizni,végig csak ez kattogott a fejemben.Ha meg is bocsájtanék neki akkor sem tudnám ezt soha elfelejteni. Ti szakítanátok?

2011. nov. 9. 11:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szakítani nem,de megbeszélni megbeszélném vele!Lehet,h imponál neki,hogy másoknak is tetszik.S flörtölnek vele,de ez akkor sem szép tőle.

A másik dolog,miért egy haverral beszéli meg a gondjait,örömét helyetted?Mostanában nem vitáztatok vagy valami?

2011. nov. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!