Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, hogy valaki lejár gyúrni de igazából semmi mást nem csinál rajta kívűl?

Figyelt kérdés

Azért írom ide, mert érdekel, hogy a lányoknak mi a véleménye az olyan férfiról, aki lejár edzeni, de nem sportol, magyarul semmi hasznát nem veszi annak, hogy izmos. Most tényleg van értelme kidobni a sok pénzt csak arra, hogy valaki jól nézzen ki?

(Én is gyúrok, de azért mert olyan sportot űzök, amihez kell az erő)

Nem szoktam mondani, hogy konditerembe is járok. De ma kiverte nálam a biztosítékot egy csaj. Azzal, hogy van egy fiú aki lejár konditerembe és a csaj meg mesélte nekem, hogy olyan helyes meg szegény biztos nagyon fáradt, hogy ezt csinálja. ÉS?? Sportolok a konditerem mellet, elég kemények a napjaim de ha elmondom, hogy mit sportolok kapok annyit, hogy: igen? és milyen? pedig nem éppen gyerekes sport. De tényleg, most mondjam azt, hogy igen konditerembe járok?? Ez a lányoknak imponál?


2011. jún. 2. 00:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem szeretem a konditermes fickókat. Sokkal szimpatikusabbak nekem a harcművészetek. Gondolom csajozni járnak oda nem izmosodni.
2011. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Jah igen tisztelet a kivételnek. Mert biztos, hogy van!
2011. jún. 2. 00:10
 3/41 anonim ***** válasza:
86%...ebbe beletrafáltál XDDD
2011. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
00:11, mibe is? :)
2011. jún. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
mindig és mindenhol van igazságtalanság :) de megérteni akard őket.. inkább alkalmazkodj hozzájuk :) am sztem egy olyan csávóra aki sportol és gyúr is mellette arra talán még jobban is tapadnak a csajok :) vagy épp ez az oka h feltetted a kérdést h mégse annyira tapadnak ?
2011. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Abba,hogy a gyúrás az csak egy kellék,a (nagyon könnyű) "csajszerzéshez":$
2011. jún. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy én magamért csinálom amit csinálok, de fel tud idegesíteni nagyon amikor csak úgy lenézik azt amit teszek, és nagyobbra értékelik az olyan embert aki apuci kedvence és lejár a város legdrágább konditermébe verni a nyálát. Nem kérek elismerést, de örülnék ha nem tartanák az olyan embert nagyobbra aki csak alibiből csinál valamit.

Amit sportolok elég kemény sport csak nagyon kemény edzéssel és kitartással lehet benne elérni valamit, és idegesít, hogy ezt nem látja senkise helyette az a király aki csak szinplán elmegy nyom kettőt fekve és veri magát.

2011. jún. 2. 00:27
 8/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,te most végülis kinek futtatod magad?

A csajok jelentős hányada igenis a konditermes fickókra bukik,ha tetszik ez neked,ha nem!

Az el nem ismert sportolók érzékeny lelkülete kevésbé érdekli őket.

De ezért még nem kell "leanyázni" a konditermes srácokat,pusztán féltékenységből fakadóan!

2011. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Panda Péter ***** válasza:
szerintem feleslegesen túráztatod magad, hiszen teljesen tisztában vagy azzal, hogy jóval többet érsz, mint ezek a majmok. akkor meg mit izgat, hogy néhány hülye kis libának rossz az értékrendje?
2011. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Szegény fiú, sajnállak, hogy dobott a csaj egy testépítőért.

Am ez is egy sport. Esztétikai sport, de sport, ennyi erővel mi értelme van labdát kergetni, autóval körözgetni, dárdákat dobálni, vagy talajtornázni, nincs értéke.

2011. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!