Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, hogy valaki lejár gyúrni de igazából semmi mást nem csinál rajta kívűl?

Figyelt kérdés

Azért írom ide, mert érdekel, hogy a lányoknak mi a véleménye az olyan férfiról, aki lejár edzeni, de nem sportol, magyarul semmi hasznát nem veszi annak, hogy izmos. Most tényleg van értelme kidobni a sok pénzt csak arra, hogy valaki jól nézzen ki?

(Én is gyúrok, de azért mert olyan sportot űzök, amihez kell az erő)

Nem szoktam mondani, hogy konditerembe is járok. De ma kiverte nálam a biztosítékot egy csaj. Azzal, hogy van egy fiú aki lejár konditerembe és a csaj meg mesélte nekem, hogy olyan helyes meg szegény biztos nagyon fáradt, hogy ezt csinálja. ÉS?? Sportolok a konditerem mellet, elég kemények a napjaim de ha elmondom, hogy mit sportolok kapok annyit, hogy: igen? és milyen? pedig nem éppen gyerekes sport. De tényleg, most mondjam azt, hogy igen konditerembe járok?? Ez a lányoknak imponál?


2011. jún. 2. 00:04
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Azért járnak az olyan csókák kondizni,kérdező,hogy önbizalmat gyúrjonak magukra.te milyen sportot üzöl,kérdező?kiváncsi vagyok:-)
2011. jún. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Ja.Nagyon rejtegeted a sportágadat:).

Egyébként meg miért idegesít fel az amit egy kis hozzá nem értő pi-csa mond?

Engem az ilyesmi nem izgat.Nem is hallom mit ugat,csak látom,hogy jár a szája.

2011. jún. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
Véraláfutsz a vasasban? XD
2011. jún. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Amerikai foci nem szeretek vele kérkedni cska ha kérdezik elmondom. Igazából csak ez így kiverte nálam a biztosítékot, ahogyan leírtam.
2011. jún. 2. 11:10
 25/41 anonim ***** válasza:

Hát igen.Nekem is van van amcsi focis ismerősöm és a háta mögött elég sokan Amerika majmolónak,meg divat majomnak mondják.

Így már értem a csaj reakcióját.Itthon ennek a sportnak nincs kultúrája.

Az hittem valami igazi majomkodást csinálsz capueira v wingtsun v botsáska kungfu,mert igazából rajtuk szoktak ténylegesen röhögni.

2011. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel kosarazhatnék is. Semmi köze az amerikaiakhoz az, hogy én ezt kezdtem el. Nem vagyok divatmajom se mert elég régóta csinálom.
2011. jún. 2. 14:45
 27/41 anonim ***** válasza:

de sajnállak, mit sportolsz zseb hoki?

xD

2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a vagányság abban ha valaki terembe jár. (én is) Manapság divat a sport!! menő. De ez egyáltalán nem is baj szerintem. Pár olyan embert látok én is aki csajozik:) mást nem nagyon csinál. Dehát na, mi kivetni való van benne. Hol csajozzon, kocsmában? Hozzám is jönnek oda ismerkedni, de ha nekem pont letelt a fél perc pihenőm, akkor én szólok, hogy bocsi, dolgom van és inkább nyomom tovább. Meg olyan ok is vannak, akik többnyire egymással dumálnak végig:)
2011. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Én járok edzőterembe és megmondom ott is rohadtul ki lehet fáradni,főleg ha egy kemény edzés után lemész még pár km-et futni.Különben meg nem minden edzőtermes ember bunkó állat,csak azok,akik azért edzenek,hogy kompenzáljanak...

Lehet normálisan is csinálni,és nem azért,de hogyha lány lennél akkor melyik fiú jönne be:

-nyeszlett kis gyerek,aki egész nap a gép előtt ül és recskázik

-vagy olyan aki megpróbál tenni érte

2011. jún. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én is ott szenvedek heti négyszer. Nem nézem le őket. Csak nem látom értelmét.
2011. jún. 3. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!