Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak, hogy valaki lejár gyúrni de igazából semmi mást nem csinál rajta kívűl?

Figyelt kérdés

Azért írom ide, mert érdekel, hogy a lányoknak mi a véleménye az olyan férfiról, aki lejár edzeni, de nem sportol, magyarul semmi hasznát nem veszi annak, hogy izmos. Most tényleg van értelme kidobni a sok pénzt csak arra, hogy valaki jól nézzen ki?

(Én is gyúrok, de azért mert olyan sportot űzök, amihez kell az erő)

Nem szoktam mondani, hogy konditerembe is járok. De ma kiverte nálam a biztosítékot egy csaj. Azzal, hogy van egy fiú aki lejár konditerembe és a csaj meg mesélte nekem, hogy olyan helyes meg szegény biztos nagyon fáradt, hogy ezt csinálja. ÉS?? Sportolok a konditerem mellet, elég kemények a napjaim de ha elmondom, hogy mit sportolok kapok annyit, hogy: igen? és milyen? pedig nem éppen gyerekes sport. De tényleg, most mondjam azt, hogy igen konditerembe járok?? Ez a lányoknak imponál?


2011. jún. 2. 00:04
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
szerintem te vagy itt az aki mindenkit lenéz...:D
2011. jún. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
Amugy annak mi értelme hogy amerikai focizol?Meg egyáltalán mi értelme bármilyen sportnak?Kondi is ugyanolyan sport mint a többi minek kéne mellé mást is űzni?Kicsit szánalmas vagy ahogy itt erőlködsz
2011. jún. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:
Nem erőlködöm. Nekem az életem és szeretem csinálni. És elmondtam, hogy nem nézem le csak azokat akik azt csinálják amit már ezerszer leírtam. De amúgy minek iom ha nem használod semmire? Erre bezzeg baszol válaszolni.
2011. jún. 3. 20:37
 34/41 anonim válasza:
Ha valaki horgászik és mellette nem amerikai focizik akkor az nagyon gáz minek horgászik egyáltalán?ilyen szintű a kérdés ha meg nem nézed le azokat akik csak ezt csinálják akkor nem tudom miről is van itt szó egyáltalán!írod hogy trikóba feszítenek stb... mit érdekel ez téged rengetegen vannak trikóba az nem zavar de ha izmosan hord trikót akkor szánalmas!szerintem az szánalmas aki így gondolkozik
2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
a testépítés nem sport vagy mi?....hátén többet szenvedek a súlyokkal mint például a foci edzéseken és ha a foci sportnak nevezhető akkor a kondi is....amúgy meg ne féltékenykedj arra h te keményebben edzel és nem tőled vannak elolvadva ilyen az élet....nézd meg afrikában az arany, ezüst, meg gyémánt bányákban mennyit szenvednek az emberek ők 25-75 kilós kosarakat cipelnek több száz méteren keresztül egész nap.....ők még keményebben edzenek nálad és mégse rimánkodnak, tehát ne másokkal foglalkozz féltékenységből rajtad úgyis jobban megfog látszani ha jobban nyomod
2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
Igen ők keményebben csinálják jogos. De vagy 50 szer leírtam, hogy a testépítők más tészták. És azt is egymilliószor le írtam, hogy az idegesít ha valaki nem izmos de feszít... nem magyarázom el többször. Nem kell, hogy elolvadjanak, de egy 50 kilós gyerek aki kettöt nyomott fekve és atlétába járkál nehogy már többe nézzék a csajok. Ezt magyaráztam egész végig de nem értitek.
2011. jún. 3. 20:53
 37/41 anonim válasza:
Akkor ezzel kellett volna kezdeni!Az olyan embereket én sem csípem akik azzal vágnak fel hogy terembe jár de amit letett az asztalra testépítés terén az meg 0 meg az egészet totál komolytalanul csinálja de amugy meg előadja magát szóval az valóban szánalmas
2011. jún. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
én írtam az afrikásat nem olvastam végig az összes kommentet elnézésedet kérem.......de ha így teszed fel a kérdést akkor egyet kell h értsek veled én is utálom az izomtrikóban feszítős gyerekeket akik azért járnak kondiba h elmondhassák magukról h edzenek de szerintem ezt nem mondani kéne hanem a megjelenésből le kéne szűrni na de mindegy....amúgy erre van egy vicces sztorim egyszer a konditerembe jött egy ilyen fezsítővas aztán odament egy nagydarab koxoshoz és megkérdezte tőle h:- te mindig ekkora voltál?... a nagydarab srác meg erre csak annyit mondott h:- nem voltam akkora is mint te kb 2 évesen........hát mondanom sem kell h mennyire szakadtam a röhögéstől:D
2011. jún. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
:D:D:D
2011. jún. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Öcsém,valami aztsúgja,hogy te akármit sportolsz,akárhogy szidod a testépítőket,te akkor is csak egy sikertelen kis

balf@sz maradsz...

2011. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!