Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért oltja mindig azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért oltja mindig azokat a csajokat a legjobb barátom (lány), akik nekem bejönnek?

Figyelt kérdés

Mindig talál bennük valamit. Általában lecsúnyázza őket. -.-


17/F; 17/L


2011. jún. 2. 18:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

haha :D dettó ugyanaz a sztori, csak mi 19 évesek vagyunk és egy éve akartam hogy több legyen köztünk mint barátság... de ő szintén nem volt vevő erre az ötletre.


"Mert gyenge jellem. Tetszel neki, de ezt magának sem ismeri be. Tudat alatt beskatulyázott a "csak barát" skatulyába, be közben meg tetszel is neki. Fél, hogy elveszít."

:O ahogy ezt olvastam rájöttem, hogy elég esélyes ez a verzió, szóval szerintem nálatok is ez a dolog játszik :)

2011. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Itt azért durvább a dolog, ő birtokolni akar téged, és ahogy látom sikerül is neki!!!!

Szóval rázd meg magad és hagyd ott, mert ezekkel a beszólásokkal önbecsülésedet rongálja, úgy érzed kevés vagy stb... Így maga mellett tud tartani. Ébresztő, kapd elő a "fkad" és indulj meg, bíztatást srácoktól várhatsz csak!


Javaslom hogy szállj magadba, és te döntsd el Neked kik a szép lányok és tojd le mások mit gondolnak!

2011. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

12:02 :

Pffű, hát akkor te is tudod, milyen gáz... :D

És nekem is ez a verzió tűnik a legesélyesebbnek, de az a probléma, hogy a leggázabbnak is. :/

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha tudnám, hogy egyáltalán nem jövök be neki...

És az a legrosszabb, hogy osztálytársak vagyunk már 3. éve, és még van 2. :/


Egyszer már majdnem sikerült elfelejtenem, mert összejövőben voltam egy csajjal, de aztán az se sikerült, és "visszaestem"...

Tipikus. :D


Meg azt rühellem ebben az állapotban, hogy minden apró sz*rért megharagszik rám és akkor arra vár, hogy kiengeszteljem meg odamenjek megbeszélni, ápolgassam a lelkét.

Mással természetesen nem csinálja ezt... -.-


Na mindegy, nem akarok regényt írni, pedig hidd el, lehetne. :D


Nagyon köszönöm a válaszodat és remélem, megoldódik a problémád! :)



12:46 :

Hát azt nem mondanám, hogy birtokol, mert annyira nem érint meg a véleménye, ugyanúgy ismerkedek velük, randizgatunk, csak a végén nem jön össze, mert mindig őt keresem a csajokban, mert számomra ő lenne az, akit keresek.


És az önbecsülésem tényleg eléggé gáz, bár nem hiszem, hogy miatta. Egy barátnő mondjuk biztos megdobná. :D


Eldöntöttem, hogy elfelejtem, és nem foglalkozok vele olyan sokat egy darabig. Addig hátha jön valaki. :)


Köszönöm a válaszod, nagyrészt egyébként igazad van, hasznos volt! :)

2011. jún. 4. 13:26
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

nálam anyám és a nővéreim oltogatták azokat a csajokat akik bejöttek nekem.valahogy nem hiszem hogy azért mert vonzódtak volna hozzám :-D

jó főleg az anyukák ilyenek hogy más nő nem lehet a fiacskájuk életében mert az elveszi őt akkor tőlük


rátérve a próblémádra:én arra tippelek hogy annyira nincs rádcuppanva -nem rád masztizik esténként meg ilyesmi.Ugyanakkor nem is vagy skatulyában.szerintem félretett egy amolyan biztonsági tartaléknak hogyha az ő magánélete kilátástannak tűnik majd.fontos tudnunk hogy ő hogy áll a a fiúkkal?kapcsolatban van?egymás után dobja a fiúkat?esetleg őt dobálgatják?

2011. jún. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Na, mi történt? Összejöttél a barátnőddel?
2013. nov. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Jó régi kérdés, de kíváncsi vagyok mi lett veletek így, h. felnőttetek?

Próbálkoztál nála v. teljesen leépítetted a lányt?

Kapcsolatban vagyok, azaz jó barátok vagytok még esetleg?

2019. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!