Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem volt még barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Átlagosnak tartom magamat. Többen mondták, hogy szép vagyok.

Még soha nem volt barátom, tudom, hogy nem vagyok elkésve semmivel, de vannak sokkal csúnyább lányok akiknek már van/volt barátjuk.

Nálam, még élőben soha nem kezdeményeztek, csak interneten keresztül. De azok idősek voltak hozzám képest.


15 vagyok (nemsokára 16)


2011. jún. 3. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:

15 vagyok (nemsokára 16) - imádom amikor valaki igy írja, szval 15 vagy....mind1.


de másokhoz viszonyíts. lehetne neked is barátod, csak az olyan pasi lenne aki nem jön be. ne akarj mindenáron barátot.

amúgy sztem ismerkedj élőben is, ne csak neten. menj sportolni vmi klubba, vagy járj szórakozni, járj többet közösségbe. csak ezt tudom tanácsolni : )

17/f

2011. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*de ne másokhoz...

- előző voltam -

2011. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Lehetünk mink is barátok!

26/F

2011. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Vannak lányok, akiknek a génjeikbe van kódolva, hogy minél hamarabb pasit szerezzenek, mert ilyen a természetük. Te is tudnál magadnak pasit szerezni, ha te kezdeményeznél és bevetnéd a nőiességedet. DE! Szerintem te olyan lány lehetsz, aki inkább arra vár, hogy udvaroljanak neki és persze csak azzal a fiúval jönnél össze, aki neked is nagyon tetszik. Ez így tök jó, de ha unod a várakozást, akkor járkálj olyan helyekre, ahol sok korodbeli fiúval futhatsz össze. Ez talán felgyorsíthatja az eseményeket. 22/f
2011. jún. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nyugi már.. még csak 15 vagy, jó, h még nem volt!!! :)
2011. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Igen csak olyannal jönnék össze, aki tetszik nekem is.

De eddig akkor senkinek nem tetszettem? Vagy miért nem kezdeményeztek nálam?

2011. jún. 3. 14:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj discoba szexis ruhában,és lesz kan bűven.;)
2011. jún. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!