Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért néztek meg egy teljesen átlagos srácot?

Figyelt kérdés

Maximum átlagos arcom van (azért olyan csúnya nem hiszem, hogy lennék), vékony alkatom van. Nincs feltűnő stílusom, de azért divatosan öltözködöm. Szóval teljesen átlagosnak gondolom magam, olyannak, aki nem tűnik ki a többi közül. Mégis feltűnően sokan megnéznek, az legrosszabb, hogy sokszor annak is feltűnik, akivel éppen az utcán vagyok és szóvá is teszi, hogy de megnézett xy.

Mellesleg kissé félénk, visszahúzódó vagyok, pont ezért ilyenekkel eléggé zavarba lehet hozni.


2011. jún. 3. 15:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Teljesen szubjektív, hogy kinek mi az átlagos.
2011. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
én is teljesen ugyan olyan vagyok mint te, nekem sokszor a hátam mögött nevetnek ... :S nem tudom hogy miért
2011. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Valószinüleg azért mert tetszel nekik
2011. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

köszi a bíztatást

15:13 - voltam..

2011. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nekem nehéz elhinni, hogy tetszés miatt, ezért gondoltam, hogy biztos létezik valami más ok - amiről én nem tudok.
2011. jún. 3. 15:23
 6/20 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szerinted átlagos arcod van, még lehet hogy valakiknek nagyon is tetszel... Miért ne? :) Ha pedig megnéznek és egyébként nem vagy feltűnő, akkor valószinűleg tetszel annak aki megnéz. :)
2011. jún. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Csak nem túl ritka esemény ez. Ami a legrosszabb, hogy legtöbbször ha valakit meg szeretnék nézni magamnak, sikerül pont egymás szemébe néznünk.
2011. jún. 3. 15:34
 8/20 balazs20110110 ***** válasza:
ebben nincs semmi rossz,legyen önbizalmad:)
2011. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy megnéznek! Ne érezd magad emiatt kellemetlenül, sőt, legyél rá büszke. Erősítsék ezek a dolgok az önbizalmadat. Lehet, hogy mégsem vagy annyira átlagos.
2011. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Eleinte mindig arra gondoltam, hogy hülyén áll a hajam, vagy van valami rajtam, de ezt már nagyjából sikerült legyűrnöm. (Nem kezdem el nézegetni magam valamiben :D)
2011. jún. 3. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!