Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért néztek meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért néztek meg egy teljesen átlagos srácot?

Figyelt kérdés

Maximum átlagos arcom van (azért olyan csúnya nem hiszem, hogy lennék), vékony alkatom van. Nincs feltűnő stílusom, de azért divatosan öltözködöm. Szóval teljesen átlagosnak gondolom magam, olyannak, aki nem tűnik ki a többi közül. Mégis feltűnően sokan megnéznek, az legrosszabb, hogy sokszor annak is feltűnik, akivel éppen az utcán vagyok és szóvá is teszi, hogy de megnézett xy.

Mellesleg kissé félénk, visszahúzódó vagyok, pont ezért ilyenekkel eléggé zavarba lehet hozni.


2011. jún. 3. 15:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ez aranyos, hogy ennyire könnyen zavarba jössz. :)

Egyébként én akkor nézek meg egy srácot, ha tetszik, vagy úgy első ránézésre megfog benne valami.

2011. jún. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Arra számítottam, hogy a nők másképp gondolkodnak valamivel és lesz majd valami 'indok', ami rám is illik. :D

Vannak apró dolgok amik állítólag 'szépek' rajtam pl. kezem, szemem, de szerintem ez nem olyan 'feltűnő', mint mondjuk egy helyes arc.

2011. jún. 5. 15:57
 13/20 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok ismét.

Túl szerény vagy. Ami nem baj.

Teljesen elképzelhetetlennek tartod, hogy valakinek tetszen akár az arcod is?

Egyébként megkérdezhetem, hány éves vagy?

2011. jún. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem teljesen elképzelhetetlen, de elég sokan megnéznek, így biztos van valami más oka.

Amúgy, úgy gondolom, hogy akik összejöttek velem, azok se a külsőmbe szerettek bele.

23 vagyok.

2011. jún. 5. 16:12
 15/20 anonim ***** válasza:
Lehet h tök helyes vagy csak annyira visszahúzódó vagy h magadnak sem tudod bevallani.Lehet h olyanokkal találkozol az utcán akiknek pont bejössz.Jah és én megszoktam nézni egy srácot akkor is ha az átlagosnál egy kicsivel jobban néz ki.PL mosoly, jó alkat, szép szem, jó frizura.bármelyk elég hogy odavonzza a szemem:):) 17/L
2011. jún. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
1képet,1képet. :)
2011. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem szeretném mutogatni magam. Tényleg nem vagyok helyes, úgy nézek ki átlagosan, hogy amit lehetett kihoztam magamból, nincs szükségem megerősítésre. :)
2011. jún. 5. 17:40
 18/20 anonim ***** válasza:
Annyiszor mondtad, hogy átlagos az arcod, hogy már képzeletben is tetszik! :D Szerintem te is nézd meg őket, ne légy ilyen visszahúzódó! :) Annyira nem lehetsz átlagos, ha ilyen sokan megnéznek! :)
2011. jún. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Pedig egy kép tényleg nem lenne rossz.

Ha gondolod, küldheted privátba is. :)

2011. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Ha tényleg érdekel, írj privátot és adok.
2011. jún. 6. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!