Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol és hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, tudom még fiatal vagyok, de egyben magányos is. Barátaim nem igazán vannak, csak 1-2 haver, de velük nem vagyok igazán jóba. Ráadásul inkább csendes, visszahúzódó vagyok, nem az a nagy dumás fajta. Vágyom már egy kapcsolatra, de ha nem is kapcsolatra, akkor legalább egy barátra (nem barátnőre, barátra).

Hol és hogyan ismerkedhetnék?

14/L


2011. jún. 5. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz barátnöt? Vele jobban megértetnéd magad mint a fiúkkal az biztos...
2011. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont, hogy a lányokkal nem jövök ki jól, mert nem vagyok valami lányos lány. :)
2011. jún. 5. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahha... hát nem tudom... Nekem sincsenek igazi barátaim, nem barátkozok túl könnyen, na meg kapcsolatom se volt még.

Én se vagyok az a "jajjdecuki rózsaszín plázap1csa" tipus, de azért egy fiúval nem hinném, hogy jobban kitudnám beszélni a dolgaim. De ez csak az én véleményem, te lehet máshogy vagy ezzel :)

2011. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Konkrétan egyetlen egy lány barátom van, de ő is csak azért, mert inkább fiús gondolkozású, stílusú, nem érdeklik a lányos dolgok, a smink, a ruhák, stb.
2011. jún. 5. 14:25
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!


Én szívesen beszélgetnék Veled :)

Itt az e-mailem: pepe130@freemail.hu

elég egy szót írnod és akkor írnék egy levelet


18/F

2011. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha gondolod, írhatsz itt privátba is levelet. :)
2011. jún. 5. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!