Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a társadalomban miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a társadalomban miért a férfinak kell futnia a nő után?

Figyelt kérdés

Mostmár elegem van, hogy folyton nekem kell mennem utánuk, csomó időt pénzt energiát türelmet áldozni rájuk "udvarlás" címszó alatt, és ők bármikor gondolnak egyet és lelépnek és veszett a beléjük fektetett idő, a nők semmit nem csinálnak, csak passzívok, de nagyon, eddig több százezer forintom ment el, és rengeteg idő az "udvarlásra" és semmi eredmény, a nőknek sokkal könnyebb, szerintem ez az egész nem igazságos, úgy használják ki a pasikat ahogy akarják.

Ha én nem teszek semmit soha nem lesz barátnőm, viszont rengeteg midnent tettem már, így sincs, egy nőnek meg smemit nem kell tennie mert rá mennek egy csomóan, csak válogatnia kényelmesen mint egy boltban.Ráadásul még az van megalázva akit elutasít.


2011. jún. 6. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy ha meg könnyen adja magát, akkor meg ribi.


Te meg mi a francnak fizetsz annyit? Ha normális a lány elég, ha az első egy-két randin hívod meg valamire, aztán lehet felesben állni a költségeket. Ezt a lánynak illene is felajánlani. Különben sem kell a legdrágább helyekre vinni, ölnyi rózsacsokrot venni neki. Legalább olyan szép egy romantikus séta valami szép helyen vagy egy szál virág.

Nem a pénzről kéne, hogy szóljon sem az udvarlás, sem a kapcsolat.

2011. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem egy nőre költöttem ennyit, hanem az összesre együttvéve, több százról van szó.

Leírom, hogy egy átlagos randi hogy néz ki nálam:

Én hívom mindig mert ugye ezt is tőlem várják, ők csak nagy ritkán hívnak.Aztán én fizetek mindegy hová megyünk, vidéken lakom, a legközelebbi nagyváros 25km, szóval a benzinköltség is 1500, így egy átlagos randi 3-4 ezer forint, heti két lánynál ez már 8 ezer.

Nem szoktam bunkó lenni velük, és túlzottan kedves sem.

Nekem nem kellenek a legszebb lányok, teljesen átlagos lányokról van szó, voltak átlag alatti lányok is, egyiknek sem szóltam be mert pl. kócos a haja, vagy szakadt volt a ruhája, ők még is minden kis apróságon fennakadnak.

Írta egy lány, hogy szerinte a lányok nyomulnak manapság, hát én ezt nem tapasztaltam, soha senki nem nyomult még nálam, és másnál sem láttam ezt soha semmilyen szórakozóhelyen sem.Szóval nem tudom miről beszéltek.Mintha valamilyen nagyon passzív aszexuális lények lennének a nők akiket a férfiak hidegen hagynak.

2011. jún. 6. 23:22
 13/25 anonim ***** válasza:
ezért kell a pénzt inkább prostikra költeni, nincs udvarlás meg minden ilyen hülyeség, azt kapod amit szeretnél, időd sem megy el a semmibe stb
2011. jún. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
több száz nő...ne haragudj de semmi rosszindulat nincs abban,amit most fogok írni: valami nagyon nagy baj lehet veled,vagyis abban,amit csinálsz a randikon....előbb ezeket kellene felderítened magadban aztán újra próbálkozni.
2011. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
amúgy meg a nők igen is adnak jeleket az már más kérdés,hogy a férfiak a teljesen nyilvánvalókat sem értik...itt is hány pasi írja,hogy a lány állandóan mosolyog rá,stb és ez most az jelenti? nem,nem azt...:S
2011. jún. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Abban legalábbis igaza van, hogyha te nem mész egy lány után, az magától nem fog semmit se kezdeni.
2011. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
hát még jó,hogy nem...nehogy már mindent a nőnek kelljen csinálni... (:
2011. jún. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

12:30

Így semmit nem kell.

2011. jún. 8. 16:51
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
21:52-es is én voltam,nem hinném,hogy amit leírtam az egyenlő a semmivel...de tényleg,nehogy már egy nőnek kelljen odamenni egy pasihoz,ráadásul akkor is,ha előtte jeleket ad?nehogy már...lassan már a kezeteket is mi kérjük meg?A pasik mindig mondják,hogy milyen ciki,ha elutasítják őket,miért,egy nőnek nem 2x olyan ciki?Meg ha pozitív választ kap is,akkor is milyen már,hogy egy nő megy oda...a természetben még az állatoknál sem így megy,szerintem ha ezt figyelembe veszed nincs is ezen több vitatni való.Egy nőben igen is legyen tartás és a férfi tegyen azért,hogy megszerezze(legalább annyit,hogy odamegy hozzá).
2011. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

20:55

Az állatokhoz hasonlítod az embert?Állatnak tartod magad?

Ez is egy állatias szokás, hogy a hím megy oda a nőstényhez, egy férfinak is van büszkesége, emberek vagyunk, 50-50%ban kéne ennek működnie!!

2011. jún. 9. 01:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!