Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a társadalomban miért a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a társadalomban miért a férfinak kell futnia a nő után?

Figyelt kérdés

Mostmár elegem van, hogy folyton nekem kell mennem utánuk, csomó időt pénzt energiát türelmet áldozni rájuk "udvarlás" címszó alatt, és ők bármikor gondolnak egyet és lelépnek és veszett a beléjük fektetett idő, a nők semmit nem csinálnak, csak passzívok, de nagyon, eddig több százezer forintom ment el, és rengeteg idő az "udvarlásra" és semmi eredmény, a nőknek sokkal könnyebb, szerintem ez az egész nem igazságos, úgy használják ki a pasikat ahogy akarják.

Ha én nem teszek semmit soha nem lesz barátnőm, viszont rengeteg midnent tettem már, így sincs, egy nőnek meg smemit nem kell tennie mert rá mennek egy csomóan, csak válogatnia kényelmesen mint egy boltban.Ráadásul még az van megalázva akit elutasít.


2011. jún. 6. 19:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Ez is egy állatias szokás, hogy a hím megy oda a nőstényhez, egy férfinak is van büszkesége, emberek vagyunk, 50-50%ban kéne ennek működnie!!"


Nem tudom hol élsz, de úgy is működik. Én azt nem értem, hogy a férfiak mitől lettek ennyire gyávák? A nők meg nem? Mert bizony őket is érik csalódások. De én nem kezdem el azt mondogatni magamban, hogy mi a francért kell a nőknek kezdeményezni?

2011. jún. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy a nőknek kell, hanem a nőknek is.Tenniük kell nekik is aktívan egy kapcsolat létrejövéséért.

A pasik meg nem gyávák, hanem nekünk is jól esik ha elfogadnak minket és tesznek értünk.

2011. jún. 9. 03:41
 23/25 anonim ***** válasza:

"Nem azt mondom, hogy a nőknek kell, hanem a nőknek is.Tenniük kell nekik is aktívan egy kapcsolat létrejövéséért.

A pasik meg nem gyávák, hanem nekünk is jól esik ha elfogadnak minket és tesznek értünk."



Igen ez nekem is jól esne, ha tényleg így lenne. És amit írtam, hogy a gyávábbak lettek a férfiak. De igen azok lettek nem mind, de akkor ezek szerint eddig! nem volt szerencsém. Tudod én írtam azt, hogy az esetek 99,9%-ban nekem kellett volna kezdeményezni mindig. De amikor mosolyogtam rájuk, vagy szemezgettem velük ők is ezt tették tudtam,hogy bejövök nekik még sem tettek semmit. Az egyiknek volt barátnője, a többinek nem. Nem értem még akkor milyen egyértelmű jeleket adjak, hogy végre vegyék a lapot. És nem azt mondom ezzel, hogy mindig a fiúknak kell kezdeményeznie mert a nők is megtehetik. De ha már ilyen egyértelmű jelekből sem veszik le akkor ott nem tudom mi lehet a gond!! És mellesleg képzeld van/volt olyan fiú, aki furcsállja azt, ha egy lány kezdeményez sőt elhajtja. Akkor meg így kezdeményezzen a lány ugye. Persze nem hibáztatok senkit és semmit, majd mindenki a saját kárán tanul.

2011. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

19:10

De te sem kezdeményeztél pedig te is tudtad, hogy lenne esélyed.

Elmész a boltba, veszel egy kiló kenyeret, neked is meg egy férfinak is ugyan annyiba kerül, elmész államvizsgázni, neked is meg egy férfinak is ugyan azt kell teljesíteni, hogy átmenj.

Ne legyen már könnyebb senkinek, én meg akarok dolgozni midnenért, de a nők is vegyék ki a részüket 50% ban, egyenjogúság van mindenben, én egy npt sem többre nem tartok magamnál, sem kevesebbre, ők is egyenrangúak, ennek így kéne működni, és én azt nem bírom elfogadni, hogy folyton csak én kezdeményezzek, nem zavarna a visszautasítás ha hozzám is jönnének, így nem lenne gáz, de folyton nekem kell magam emiatt rosszul érezni, de te nem tudod milyen ez, te nem éled át.

2011. jún. 12. 22:43
 25/25 anonim ***** válasza:

"és én azt nem bírom elfogadni, hogy folyton csak én kezdeményezzek, nem zavarna a visszautasítás ha hozzám is jönnének, így nem lenne gáz, de folyton nekem kell magam emiatt rosszul érezni, de te nem tudod milyen ez, te nem éled át."


Na látod pontosan én is így érzek. Én sem bírom ezt elfogadni, hogy egy fiú sem kezdeményez nálam igen tudom, hogy bejövök nekik vagy bejöttem nekik de mivel én félénkebb vagyok a rosszabbik fajtából(?) ezért nem kezdeményeztem. Az meg nem igaz, hogy akkor nem lehet egy kis erőfeszítést tenni ,hogy akkor most ők kezdeményeznek. Nem volt még fiúm, talán ezért sem merem.

És igen volt már visszautasításom, de azt nekem intézték el. De ez most lényegtelen.

2011. jún. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!