Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Beleszerettem az oktatómba!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Beleszerettem az oktatómba!?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a párommal, 1 éve együtt élünk., tervezzük a babát. A kapcsolatunk mostanában nem túl felhőtlen, sajnos sokat játszik a számítógépén, egyre kevesebbet foglalkozik velem. Kicsit olyan ez már mint társas magányban élni. Szeret engem, én is őt, de ez így nem oké. Több törődést szeretnék, de állandóan gépezik. Beszéltem neki erről, de ő nem gondolja, hogy sok időt vesz el a játék, tehát ebben nem jutunk közös nevezőre.

Most csinálom a jogsit, és arra döbbentem rá a napokban, hogy talán belehabarodtam az oktatómba. Kedves, figyelmes (persze ez neki akár munkaköri leírás is lehet), de néha dob egy sms-t, felhív, nagyon jókat beszélgetünk.

Nem akarom a páromat elhagyni, mert nem ez a megoldás a köztünk kialakult problémára. De itt van ez a hapsi, akivel gyakran találkozok, és jól érzem magam vele...

Ötlet, tanács, bármi??


2010. jún. 26. 17:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
54%
Felejtős... Nem éri meg feldobni valamit, ami többé kevésbé jól megy egy olyanért, ami fellángolás...
2010. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

ha a párod egy balek, megérdemli, őszintén szólva:P attól, hogy a barátnője vagy, az még nem jelenti, h akkor Te mindig ott leszel neki természetesen. a pasassal meg beszélgess nyugodtan, aztán max. barátok lesztek (esetleg utána több, de itt már neked kell döntened, melyik hapsi kell), emiatt ne legyen bűntudatod.

24/n

2010. jún. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%
sztem hagyd a csába, nem éri meg hidd el nagyon fogod bánni
2010. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%
Ki mondta,hogy fel kell adni a régit? hány éves vagy?
2010. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
62%
Haggyad az oktatót , nálunk az oktatók hobbi szerüen kezdenek ki a nőkkel.... nem biztos h az oktató felől ez komoly... általában az ilyenek csak meghúzni akarnak...
2010. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
szerinted még hány tanitványa lehet akivel haverkodik??
2010. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
legyen a szeretőd
2010. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

25 vagyok.

Hát igen, csajozni azt tudnak, látom én is.

Nem mondanám hogy "udvarol", tényleg nagyon jókat beszélgetünk. Inkább csak keresi a társaságom, vagy nemtom...

2010. jún. 26. 17:42
 9/19 anonim ***** válasza:
74%
25 évesen ne kösd le magad, pasizz, mert 30 évesen, mikor gyereked lesz már nem járkálhatsz el.. most tombold ki magad, a pasid meg, ha inkább gépezik, meg is érdemli!
2010. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vedd komolyan! Ilyenek általában nőcsábászok..:)) De a barátoddal pedig beszélgess el hogy ez nem mehet így tovább, vagy foglakozik veled vagy elhagyod...
2010. jún. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!