Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált vagyok, belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált vagyok, belém szeretett egy kuncsaftom, engedjek a kísértésnek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a fősuli alatt kezdtem ezt a munkát, a szóban forgó férfi azóta "udvarol" nekem és elejétől kezdve hatalmas borravalókat hagyott nálam, ezzel is jelezve, h törődik velem.

Most megkért, hogy a kedvéért hagyjam abba amit csinálok, mert szeret és azt akarja, hogy ne kelljen ezt csinálnom, költözzem hozzá...

De jó vége lesz ennek, nem lenne jobb megtartani a "függetlenségem", anyagi stb.???

El tudja felejteni mit csináltam?


2009. márc. 20. 22:45
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
67%
23:31-s vok,szal a mondás:aki mer az nyer.Gondolj bele,ha nem próbálod meg,életed végéig a bűntudat fog kísérni,hogy talán mi lett volna,ha.Hidd el,lépjél,MOST.Ajánlok neked önfejlesztő könyveket is:A Titok,Így múködtesd a vonzástörvényét,Siker titka:PLB.Meg még van nagyon sok ilyen könyv van.Ne foglalkozz a sok taj paraszttal,igen a pénz nagy úr,én már csak tudom,jó nem nélkülöztem sosem,de tudom,hogy pénz nélkül már nincs ember.Ne szalaszd el ezt a lehetőséget,fogadd meg egy bölcs ember mondását aki a pőéldaképem,Demján Sándor mondta ezt:"Az emberek életbében van olyan 8 másodperc amikor kedvező döntést hozhat,és a legtöbb ember el is megy mellette".Hát te ne menj el,ott van előtted a nagy lehetőség,ragadd meg.Remélem tudtam segíteni neked,jah tényleg ha érdekel a másodállás szívesen látlak pénzügyi csapatomba
2009. márc. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Az állás azt hiszem nem érdekel, de a tanácsot minden esetre nagyon megköszönöm neked!
2009. márc. 21. 00:13
 13/32 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon szívesen remélem jó döntést hozol
2009. márc. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Igyekszem, bár nem lesz könnyű!
2009. márc. 21. 00:22
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Ez a mondat legyen az eszedbe "Már egyszer győztes voltam".És mikor?Hát amikor megszülettél
2009. márc. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Ez jó! :DDD

Nagyon, észben tartom!!!

2009. márc. 21. 00:56
 17/32 anonim ***** válasza:

Hat ha mar regebb ota ismered a pasit, es gondolsz is ra, varod hogy mikor menjen hozzad, akkor koltozz oda hozza!!!! Hagyjal fel ezzel az elettel, es kezdjel el normalis eletet elni. Mar gondolom annyira hozzaszoktal a "munkadhoz", hogy emiatt felsz, felsz a normalis elettol. Es talan onbizalmad sincs, hiszen azt irod ertelmisegi korokben mozog. Hat te is ertelmisegi vagy.

Talan evek multan azt mondod majd, hogy milyen igaz ez a mondas minden rosszban van valami jo. A munkad a rossz, es a pasi aki kivett ebbol o a jo. Koltozz oda hozza!!!! Minden jot neked, es hidd el szerencsed van! Pakolj, menj es ne nezz hatra!!!

2009. márc. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Még gondolkodom, de mindenképp megírom, hogy döntöttem, bár azt hiszem vhol már tudom a válaszom...:D


Neked is köszi a bíztatást, sokat segített MINDENKI!!!

2009. márc. 21. 08:40
 19/32 anonim ***** válasza:
66%

Nézd az élet azért van hogy, minden kipróbáljunk :)

Most 1 próbált meg ér... mond mit veszíthetsz???

2009. márc. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%
Sokkal okosabb nő vagy annál, mint hogy ezt az életformát folytasd. Biztos vagyok benne, hogy előbb utóbb családot szeretnél és megízlelni, milyen amikor benned fejlődik egy csoda élet és azt mondja a gyereked, hogy "anya szeretlek" és az arcodba nyom egy óriás kis 'nyálas' puszit :-). Szóval ha ez az ösztön úgy érzed felébredhet benned, vagy megindít, akkor ehhez mérten "viselkedj" és alakítsd az életedet. Ehhez keress megfelelő párt. Ha úgy érzed, ezt az életet azért kaptad, hogy magad örömére éld, akkor pedig úgy...
2009. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!