Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Prostituált vagyok, belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostituált vagyok, belém szeretett egy kuncsaftom, engedjek a kísértésnek?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, a fősuli alatt kezdtem ezt a munkát, a szóban forgó férfi azóta "udvarol" nekem és elejétől kezdve hatalmas borravalókat hagyott nálam, ezzel is jelezve, h törődik velem.

Most megkért, hogy a kedvéért hagyjam abba amit csinálok, mert szeret és azt akarja, hogy ne kelljen ezt csinálnom, költözzem hozzá...

De jó vége lesz ennek, nem lenne jobb megtartani a "függetlenségem", anyagi stb.???

El tudja felejteni mit csináltam?


2009. márc. 20. 22:45
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nagy bölcs embernek tartalak Titeket!

Örülök, hogy vannak ilyen segítőkész, jó emberek is!!!


KÖSZÖNÖM!


Utolsó válaszadó!

Ezt az igazán nehéz eldöntenem, mert mást mond az eszem és a szívem is!:S

2009. márc. 21. 13:25
 22/32 anonim ***** válasza:
67%
Kedves Kérdező! Én nagyon drukkolok hogy sikerüljön kikerülnöd a 'munkából' és megtalálni a boldogságot ennek a férfinak az oldalán :) Okos, értelmes nőnek tűnsz, kár lenne a fiatal éveidet elpazarolni hogy aztán 30pár évesen már nehezen találj rendes más munkát mert nincs tapasztalatod és a fiatalokat részesitik előnyben... meg egyáltalán, senki sem érdemel olyan sorsot amilyen a tied. Aki mer, az nyer :) Nagyon sok sikert kivánok, és ird meg kérlek hogyan döntöttél! :)
2009. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Feltétlen megírom!!!


Nagyon köszönöm MINDENKINEK!

2009. márc. 22. 17:57
 24/32 anonim ***** válasza:
67%

Nah mi újság,hogy döntöttél?Remélem a pasit választottad!


Szép napot és boldog "új"életet

2009. ápr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Örülök, h van, aki érdeklődik!


Már három hete lakom a párommal!!!

És most "munka nélküli" vagyok. De egyenlőre nem is akarok dolgozni menni, próbálok magamhoz térni és mivel a páromnak most lesz egy hosszabb szabadsága utazgatni megyünk!:DDD Azt még nem tudjuk hova, de nem lesz gond eldönteni!:P


És nagyon szerelmes vagyok, emellett élvezem, h valaki engem is szeret és a tenyerén hordoz! CSODÁLATOS érzés!!!

2009. ápr. 9. 13:53
 26/32 anonim ***** válasza:
Grat!!!
2009. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
:) Köszi!
2009. ápr. 9. 18:58
 28/32 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél.Gratulálok,nagyon sok boldogságot neked.Utazzatok amennyit csak tudtok.Üdvözöllek új életed kezdetén.

Ez egy teljesen regénybe illő történet és hálistennek a főhős jó helyzetbe került,ez a történet sok embernek segíthetne,hogy mikor kell változtatni.

Nagyon hasonlít a sztori a Lányom nélkül soha filmre,csak ott a nő szenvedett a férje miatt,te Hálistennek nem.És ott is hepi end lett vége.


NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK.

2009. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Illetve még jobban hasonlít a Micsoda nő című filmre vagy ha így ismerősebb Pretty Women.A lány prosti volt de egymásba szerettek az egyik pasival,és végül összejöttek.
2009. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én is örülök.És egy negatív hozzászólás sem érekezett.Ez rekord ezen az oldalon :D
2011. jan. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!