Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeret. Nem vagyok képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret. Nem vagyok képes elfelejteni. Mit tegyek? 16/L

Figyelt kérdés

Már 5 éve szeretem Őt! A másik osztályba jár, együtt játunk régebben info szakkörre, úszni, versenyezni. Már amikor először megláttam, nagyon tetszett, de akkor nem gondoltam, hogy komolyabban megszerethetem. Mindig nevettetett, viccelődött, kedves volt velem. Jó barátságot kötöttünk. Egyszer megkérdeztem (4 éve), hogy szerelmes-e valakibe és ő azt mondta, hogy az egyik osztálytársába, Eszterbe (hadd írjam le a nevét). Mintha a szívem hasadt volna meg...és ez nem csak egy egyszerű tiniszerelem, mert én még mindig szerelmes vagyok belé, halálosan, a mai napig barátságban vagyunk...Mit tegyek?

Ráadásul Esztert, akibe ő szerelmes, még nem sikerült meghódítania, és nem is fog menni. Ezt sokan mondták már nem csak én! Eszter kövérebb, mint én, szeplős, rossz alakja van...de Ő szereti már régebben, mint én Őt, egy kicsit elvarázsolt. Ráadásul Eszter tudja, hogy ő szerelmes belé, és mindennek a tetejébe Eszter elmondta neki a szerelmi bánatait, tanácsot kért tőle, hogy hogy szedjen fel pasit, és csak kihasználja...és az utóbbi egy évben elkezdett cigizni és inni, aminek Ő sem örül.

Mivel hívjam fel a figyelmét? Már az msn címe megvan, de sosem ír rám. Facebookon is Eszter képeit like-olja, minden bejegyzését kommentálja...ÁÁ

És én nem tudok mést szeretni. Megpróbáltam, de annak katasztrófa lett a vége. Mit tegyek?


2011. jún. 12. 19:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez komoly! Nem szeretném, ha viccelődnétek az érzéseimen! Lehet esélyem még nála valaha? Hogyan hívjam fel a figyelmét? Vagy ha nem, akkor azt mondjátok a szemembe és adjatok tanácsot, kérlek, hogyan felejthetném el!
2011. jún. 12. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.Ennyi.Ez egy bukott dolog.Ne kapaszkodj ilyenekbe hogy nem tudsz mást szeretni,ez hülyeség.A srácnak nem jössz be, ráadásul másba szerelmes.Túl kell lépned,ezt nem lehet máshogy megmagyarázni.
2011. jún. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak abban bízom, hogy elfelejti Esztert, mert volt már amikro kiábrándult belőle...de aztán megint utána futott. Hátha egyszer elfelejti, vagy erre nincs esély?
2011. jún. 12. 19:36
 4/5 A kérdező kommentje:
Óh, kérlek, segítsetek!
2011. jún. 12. 20:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégis milyen segítségre vársz?
2011. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!