Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért lettek egyre feminimebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért lettek egyre feminimebb beállítottságúak és kinézetűek a fiatal férfiak, kamaszok? (lennt)

Figyelt kérdés

Azt vettem észre egyre több nő,lány támogatja ezt.Mért divat a teljes csupaszság a férfiaknál?Hol lenne már férfias,elég nőies szerintem,nem rajongok a túl dús szőrősségért,de faznora is lehet vágni,ami szép és esztétikus látvány,míg a csupaszság inkább kisgyerekre emlékeztet,vagy lányra mit fogalom.

Mért van ennyi vasalt hajú,rózsa és lila,pink színben pompázó srác?

HOva tűntek a férfika,fiatal srácok,mi ez a mostani feminista kinézet,viselkedés?


És egyre több anyuci pici fiát is látok.Értem én,hogy ott vannak 17-25 évesen és anyucika csinál meg nekik mindent,hol férfi egy ilyen ember már,dolguk meg semmi suli vagy munka után.


2011. jún. 18. 15:40
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

igen én is ezt gondolom, hogy 15 évesen meg még sokáig senkisem nő/férfi.

De ha nekem lenne barátnőm, mondjuk egy velem egykorú engem nem zavarna ha szőrös lenne alul, tudom még ráérek 15 évesen a szexre, de nem zavarna.

2011. jún. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

15/f!


Rossz kifogás,magyarázat hogy azért kell lebortválni tljesen,mert ha orálisan sexelne a szőr a szájába kerülne,ahhoz nem kell teljesen leborotválni,ahhoz elég ha rövidre vágja és sok 15-16 évesnek még sose volt kapcsolata,csak hazudoznak,mert olyan menő ez,de sokszor ugyanezt hazudják,vagy ilyen indokkal a kis takonyos 13-14évesek is neki kezdenek a borotváláshoz,ami ekkoriba nem egészséges mert még nem fejlődőtt ki a teljes szúőrzetük és sokkal erősebbé is válhat később,meg a szőr,nem a péniszen van,hanem környékén,esetleg a golyón is lehet,amit megint nem szopogatnak nagyon egy gyors orális sexnél,de azt ha leszedi valaki,mert nem mindenkinek van azt értem.

2011. jún. 18. 16:17
 23/29 A kérdező kommentje:
Elég értelmes fiú vagy,nem kell elsietni,sokan hazudoznak ezzel,ha zavar,te is hazudj,nem kell emiatt összeállni és együtt lenni,egy kikapos lánnyal,csak hogy a szüzeséged elveszítsd,meg az ilyen lányoktól akár orális sexnél is el lehet kapni bármit,hisz nem egy fiút cumizott le.vigyázzni kell.Ráérsz még bőven,ha 18-20 évesen veszeted el,az sem baj.Nem a sextől válik senki se férfivá.
2011. jún. 18. 16:20
 24/29 A kérdező kommentje:

Igen csak korcsosodik a világ.


Nem csak amit a média sugall,és hogy minnél lányosabb a jó,hanem amit mi magunk teszünk a gyerekekért az is káros,a túlzott megkímélés visszaüt egy idő után és az sem jó hogy túl hamar meg engednek nekik mindent,13-15 évesen az éjszakába isznak,cigiznek.az sem jó hogy a média azt mutatja újabban ha csinos egy lány,a testével próbáljon meg előnyőket elérni,valahova jutni és nem az eszével,de a fiúknak is ezt mutatja.Minnél magamutogatosabb,nagy szájúbb,vagy butább vagy annál több az esélyed.Mind ilyesmiket lehet látni.Nem sokára aki buta,sötét az lesz a menő.

2011. jún. 18. 16:27
 25/29 A kérdező kommentje:
Azért jó,hogy vannak hasonló véleményen és észrevételen lévők és nem csak egy kiscsoportot alkotunk.
2011. jún. 18. 16:28
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem erről leginkább lady gaga és a többi ilyen suttyó "sztár" tehet.
2011. jún. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
nálunk meg itt vannak a Kiszel Tündék,Fekete Pákók,a playmate lányok,Győzike és csapata akik így törtek fel felé.Ilyeneket stárolnak,nyomatnak.Külföld meg megint igen jó pl-a,mert ott a klippekben alíg van valami a lányokon,bugyiba,melltartóba pózolnak.Az iwiw-en is sok kislány van aki már kurv.ásan áll be és úgy pózol,pedig az én időmbe is voltak ilyen klippek még sem voltunk annyira eszetlenek,hogy ilyeneket utánozzunk,hogy ilyenekre akarjunk hasonlítani.ATtól hogy valaki azt mondt ez a menő,,ezt kell követni még nem még vállaltuk hogy milyenek vagyunk,nem próbáltuk sem külsőre,ruházkodásra,visekedésre az adott sztárt leutánozni.
2011. jún. 18. 16:37
 28/29 anonim ***** válasza:
A nők mindig azt mondják, hogy milyen szemetek a pasik és mennyit csalódnak bennük, s már rájuk a férfiakra se birnak nézni, sőt inkább lezbikusok lesznel. Ezért páran azt gondolták, hogy könnyeben nőhöz juthatnak, ha nőnek álcázzák magukat...
2011. jún. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
igen nehéz megfejteni miért van ez,a médiára se lehet mindent fogni,régebben is sok mindent lehetet látni,még se utánoztuk le ezt,agyban kell eldönteni
2011. jún. 18. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!