Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » |rjátok le az ÁLOMLÁNYT/ÁLOMPA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

|rjátok le az ÁLOMLÁNYT/ÁLOMPASIT! Milyen lenne számotokra a tökéletes lány/pasi? Külső belső tulajdonságok!

Figyelt kérdés

Mindent irjatok le, hogyanképzelnétek el magatoknak a tökéletes párt.

pl. Testsúly, magasság, hajszín, szemszín, nagy-kis mell,....és belső tulajdonságokat is. Minden érdekel.

Hogyan képzeled el?

(értelmes válaszokat várok)


2011. jún. 18. 15:43
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%

Álomférfi:


Nálam magasabb, olyan 180-190 között, hosszú, vagy hosszabb sötét haj, persze olyan, ami jól is áll neki. Körszakáll, mert egyszerűen imádom. Sötét szemek, esetleg csupasz mellkas, de ez nem olyan lényeg, fanszőrzet a helyén, NE legyen csupasz.

Belsőleg humoros, vicces, ne egy begyöpösödött öregember legyen egy 20-30as testben. Határozott. Legyen komolytalan, férfi létére legyen benne minden baromságban, viszont ha kell, ez a tulajdonság tűnjön el, és legyen FÉRFI.

Érezzem, hogy ő az irányító, és a domináns fél, ha akármilyen baj van, segítsen határozottan megoldani a problémát...


Nincs ilyen :)

2011. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
51%

Ha tenyleg el szabad itt most engedni magunkat, akkor azt mondanam, hogy olyan, mint Natalie Portman! Persze szemelyesen nem ismerem ot, csak arra tudok alapozni, amiket filmekben, interjukban, ujsagokban latok, hallok, olvasok rola, de valahogy igy kepzelem:


noies, gyonyoru, kedves, mosolygos, vidam, visszafogott, erzekeny, gyenged, erdeklodo, intelligens, okos, humoros


Ne felejtsuk el azonban, hogy minden embernek megvan a maga kis sotet oldala es azok a pillanatai, amikor kozel sem tudja hozni a legjobb formajat! (meg mielott azt gondolnatok, hogy azt hiszem, a sztarok mindig es minden helyzetben tokeletesek tudnak maradni...:D)

2011. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%

Barna vagy szoke haju, sotetbarna szemu, nalam valamivel magasabb. Es hidegben is jo meleg a keze :D

Okos, aki szinte minden temahoz hozza tud szolni ertelmesen, szereti a fizikat es hajlando is beszelgetni rola, humoros, turelmes, hatarozott, es hajlando engem surun batoritgatni.


Egy ilyen pasinak orulnek :)

2011. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%

Nálam kicsivel alacsonyabb, vékony vagy sportos testalkatú, szőke hajú, kék szemű. Ezt nem nagyon lehet leírni, az összhatás a lényeg.

Olyan kellene aki kedves, ragaszkodik hozzám, hűséges, barátságos.

2011. jún. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%

180-190 cm. Ne legyen túl vékony és azt sem szeretném,hogy kigyúrt legyen,szeretem a pocakos pasikat. :) Rövid barna haj,barna/zöld/kék szem. Borosta,szakáll pluszpont. :) Legyen férfias..


Figyelmes,hűséges,őszinte,kihívásokat kereső,aktív közösségi életet élő(nem disco-ra gondolok). És mindig meg tudjon nevettetni. :)

2011. jún. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Nálam kicsivel alacsonyabb, vékony vagy sportos testalkatú, szőke hajú, kék szemű. Ezt nem nagyon lehet leírni, az összhatás a lényeg.

Olyan kellene aki kedves, ragaszkodik hozzám, hűséges, barátságos.


A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:06


Na, te leírtál engem csak épp én nem platina hanem homok szőke/mély szőke vagyok :D az meg hogy kinek mi a kedves, az egyéntől függ ^^ és sokszor mondják azt is hogy gyerekes vagyok, pedig ez nem igaz:D


Na, az én álom pasim (mit nem adnék hogy szembejöjjön velem az utcán):D :

fekete/barna haj, kék/sötétbarna szem, legyen olyan 170cm (ennél több ne nagyon), sportos, edzett, vagyis nem túlsúlyos de nem is fújja el mellőlem a nyári szellő, kedves, ne szólogasson be és ne sértegessem (nővéremnek már volt egy ilyen pasija... nem értem mit evett rajta), legyen romantikus de ne nyálgép, szeresse a strandot, ne üljön folyton(!) a számítógép előtt és ne nézegesse 2 percenként telefonon a facebookját.

2011. jún. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim válasza:
175-nek küldöm. Ismerek ilyet .Minden ráillik. 175 magas , de szemüveges. Mégse talál magához illő , hasonló típusú lányt.Ő 20 éves. Most felvételizik a főiskolára.
2011. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim válasza:
Bocsi: Álompasi - nak küldöm:-)
2011. jún. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

És tényleg, ahogy ti elképzelitek, álmotokban milyen pasit/nőt láttok magatok előtt, engedjétek szabadon a gondolataitokat,hiszen ÁLOMpasiról/nőröl van szó!

:)

2011. jún. 18. 18:31
 20/33 anonim ***** válasza:
54%

Az én álompasim:

Nálam magasabb, de nem égimeszelő. A szeme kék vagy barna és sugárzik belőle a melegség. A haja barna, a fazonja mindegy, de jól álljon neki, egyébként a hosszú haj nem igazán jön be, max. a fél hosszú haj. Izmos, de nem az a nagyon kigyúrt pasi. Normális, férfi ruhákat hord, mindig az alkalomhoz megfelelően öltözik. Az alapvető higiénia természetesen stimmel, a kar, láb, mellkas, has szőrzet van, ettől férfiasabb. Borostája is lehet (ha jól áll neki), de akkor vigyázni kell a vad csókcsatákkal, hogy ne dörzsölje ki az arcom annyira.


Megbízható, figyelmes, férfias férfi, aki mellett még inkább nőnek érezhetem magam. Időnként romantikus, lehet vele beszélgetni, szeret viccelődni, humoros. Nem tudok mellette unatkozni, társasági életet él, szeretné minél jobban megismerni a világot velem az oldalán, de ha már családként funkcionálunk, gyerekünk/gyerekeink van a családot helyezi előtérbe. A háztartásban segít, ha kell. Ha pedig megszületik a gyerekünk/megszületnek a gyerekeink kiveszi a részét a gyereknevelésből, sok időt tölt a kicsikkel, sok közös programot szervezünk.


Szép álom...Remélem, egyszer valósággá válik! :$ :)

16/L

2011. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!