Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » |rjátok le az ÁLOMLÁNYT/ÁLOMPA...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

|rjátok le az ÁLOMLÁNYT/ÁLOMPASIT! Milyen lenne számotokra a tökéletes lány/pasi? Külső belső tulajdonságok!

Figyelt kérdés

Mindent irjatok le, hogyanképzelnétek el magatoknak a tökéletes párt.

pl. Testsúly, magasság, hajszín, szemszín, nagy-kis mell,....és belső tulajdonságokat is. Minden érdekel.

Hogyan képzeled el?

(értelmes válaszokat várok)


2011. jún. 18. 15:43
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
78%

A kisugárzás a legfontosabb számomra, imádom, amikor egy lány mosolyog, nevet, szép sötétbarna szeme van barna bőrhöz (öhm... magyar lányt keresek, nem csak Magyarországon élőt :D) és hosszú, dús, finom illatú sötétbarna hajhoz (szeretem szagolgatni xD), szép szája van, sportos legyen, mivel 175 vagyok, legyen kb 168 körül, hogy ne érezze magát fostosan magassarkú cipellőben, a mell az teljesen mindegy, legyen humoros, kedves, nem túl konzervatív, de nem is streetwalker style, de ami a legfontosabb: érezzem magam jól vele, szeressen, szeressem, és legyen ápolt.


Ugyanilyen paraméterekkel szőke/világosbarna haj kék szemekkel is frankó. Megveszek értük. :D Vagy sötétbarna haj zöld szemhez és kreolos bőrhöz, hogy összeilljünk.


A belső az mindenhol egyértelmű szerintem, arról többet nem írok.


Aztán remélem, találok is egyet... :D


17/F

2011. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
51%
ma 17:51 : pontosan kinek is szólt ez? :)
2011. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 Lotti04 válasza:
48%
jóképű és gazdag.
2011. jún. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
50%
George Clooney? :)
2013. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Álomnő


Külső

-Fitt

-165-175cm

-50-60 kiló

-Természetes vörös, barna (esetleg ha már festeti, akkor a szines, kék haj és szép)

-Közepes cicik


Belső

-Bolondos, nyitott

-Bizonyos helyzetekben azért tudjon komoly is lenni

-Szeretssen engem, velem lenni

-Inteligens/tanult

-Szeretsse a szexet:)

-Ne legyen divatőrült

-Tisztelje a munkám, hivatásom

-Ne legyen vallásos


Azt hiszem én már megtaláltam:)

2013. aug. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mindig csak almokat kergettek mikozben a szemetek elott van a megoldas
2013. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Varró Bálint.
2014. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Ja bocs, nem, a varró egy f@.sz

Nincs ideál:)

2014. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:

Álomlány

Belső: nem várja el mindenáron, hogy humoros legyek (hiszen talán az az egyetlen hiányosságom). Elfogadja, megérti, hogy annak hiányát hűséggel, becsületességgel, őszinteséggel, szenvedéllyel, romantikával (nem túlcsorduló), odaadással ellensúlyozom, mert tudja, hogy amellett is léteznek értékek.


Külső: szép (nem néz ki rosszabbul, mint én)

2016. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Álompasi:

Külső:hajszín,szemszín abszolút mindegy. Nem muszáj hogy izmos legyen csak ne legyen kövér.

Belső:legyen kedves,humoros de ne az az undorító perverz humor,komoly de ha viccelődésről legyen benne. Inteligens,megértő:)

2016. ápr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!