Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Romokban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Romokban az életem! :/

Figyelt kérdés

Nagyon szarul érzem magam...összegezve ennyi:

oviban azt hittem h minden az enyém, minden jó...aztán jött a hidegzuhany a suliban már kemény rangsor van, és nem épp a tetején állok....közbe a szüleim elváltak, apukám meghalt, amit máig sem dolgoztam fel normálisan(ez még 6-ban történt), utána a nagypapám, a tengerimalacom, a kutyánk(aki idősebb volt mint én most)...oviban volt először, és utoljára pasim....egész alsós éveimbe róluk álmodoztam...

5.-ben elkezdett tetszeni egy srác, de 6.-7. nyarán lemondtam róla...

7.-ben megtetszett egy másik srác, akit sajnos megszerettem...amikor rám mosolygott, rámnézett akk azt hittem h van esélyem, de lassan rájöttem h nincs! :/ életemben először mertem kezdeményezni...ráírtam...persze semmi egyértelműt nem írtam, csak 1-2 szakállas dolgot...na...

szal még tavaly, bejelöltem fb-n(egy közösségi oldalon) és ma kitörölt az ismerősei közül...(nem csak engem, inkább úgy mondanám h szelektált h ki fontos, ki nem) lesz egy program 24-én és én el akartam menni...így nem megyek...


teljesen összetörtem...épp meg akartam nézni a képeit, h lássam h milyen cuki..erre ez történt...nagyon szeretem...de összetörte a szívem, és ezért most utálom is...(és tuti h leesett neki h tetszik...egy csomószor ránéztem)


Hogy felejtsem el? Hogy szerezzek vkit aki tényleg szeret, és én is szeretem? Hol?(mert a suliban ez kizártnak bizonyult:/)


14/L


2011. jún. 18. 22:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:45


mi a bajod ??


22:42

22:46


Voltam

2011. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

fel a fejjel! 14 évesen nekem se volt pasim, ha ez egy kicsit vigasztal. Még előtted az élet! :D

A fb-os pasit meg sz@rd le, ha így viselkedik veled, meg sem érdemel, találsz sokkal jobbat.

24-én pedig csípd ki magad, és menj el arra a programra. És érezd jól magad! :D

2011. jún. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Szia picilány!

Apukád miatt részvétem!Biztos nagyon nehéz lehet az élet ,hídd el másnak sem könnyebb.Ami a pasizást illeti:Ráérsz még ,mert tengernyi időd van...majd ha mész szakközépbe akkor már tuti összeszedsz valakit.(az általános suli az mindenkinek szívás)Szóval bírd ki!Lessz még elég sok pasid ,emiatt ne izgulj!Üdv!

2011. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

hát...aki nem fogja fel, h ez csak a jéghegy csúcsa, az ink ne is írjon semmit...nem írtam le mindent mert ki se féne ide! hát nagyon kösz a s*ggfejeknek h ennyire"felvidítottak"...

aki normális,annak viszont nagyon köszönöm h tényleg elolvasta és megpróbál segíteni...

2011. jún. 18. 22:56
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

És miért nem tudod azt megbecsülni, annak örülni, amid VAN? Miért azon kell keseregni állandóan, ami NINCS? Próbálj már meg egy kicsit örülni még a legapróbb dolgoknak is!..


A másik meg... Komolyan az a legnagyobb problémád, hogy nincsen fiúd, nem állsz a "rangsor" legtetején? És akkor mi van? Tanuld meg, hogy az életben senki másra nem számíthatsz, csakis magadra... Ha már most nem tudod elviselni, hogy egyedül vagy, hogy bántanak, akkor később mi lesz veled? Egy szellemi roncs leszel, rengeteg mentális problémával, komplexussal, és akkor garantálom, hogy nem az lesz az egyik legnagyobb gondod, hogy meghalt a tengerimalacod.


Szedd már össze magad egy kicsit!..

2011. jún. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

nézd te lány a sokkk közül...hidd el h idővel jó lessz minden "csak akarnod kell"tudom sablonos<--- de ez van:)

elég sok mindent tartogat még az élet számodra,mert még fiatal vagy (maaaalyd neeeemmmm felnöt:D)rád még vár a +18 karika:D:D:) hát de nem..?

2011. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Dainn-nak igaza van!
2011. jún. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
most nem azért...de aki azt látja az egészből h blablabla tengerimalac blablabla fiú blablbla rangsor az kicsit se érzi át az egészet...és minek örüljek? örülök már minden kis apróságnak, még annak is h vannak itt értelmes emberek is, de ettől még kicsit úgy érzem h körülöttem minden megváltozott...és h egyre rosszabb lett eddig!
2011. jún. 18. 23:40
 19/24 anonim ***** válasza:
Rosszabb lett, és? Ettől még neked is rosszabbnak kell lenni? Hát nem. Ha hagyod, hogy eluralkodjanak rajtad a negatív energiák, akkor tönkre fogsz menni. Muszáj elhatárolódnod ezektől, nem szabad letargiába süllyedned, mert akkor semmi nem is fog változni. Pozitív életszemlélet, örülni még annak is, hogy zöld a fű, hogy felhőtlen az ég, meglátni mindenben a szeretetet. Szeretetteljesen figyelni a környezetet, a világot, s meglátod, hogy jobbra fordul minden.
2011. jún. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ez megnyugtat, amikor 14 éves voltam én is hasonlóan éreztem. Sok minden bántott, szinte minden éjszaka sírtam. Szerintem ez annak is betudható, hogy akkor kamaszodtam, akkor kerültem kisgimnáziumba sok minden megváltozott körülöttem, rossz társaságba is kerültem. Most 18 éves vagyok és már 2 éve van barátom akivel boldogok vagyunk és nagyjából minden helyre jött. Boldognak érzem magam. Pedig én is úgy éreztem akkor, hogy soha az életben nem leszek már boldog!

Fel a fejjel, eljön a te időd is:)

2011. jún. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!