Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudok közelebb kerülni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudok közelebb kerülni egy lányhoz?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy egy baráti társaságban vagyunk, de eddig nem sokat beszéltünk, s szeretnék közelebb kerülni hozzá, mit tanácsoltok?
2011. jún. 19. 17:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Most éppen én is ebben a szituba vagyok, én úgy próbálom, hogy először ha társaságban vagyunk, akkor közel lenni hozzá, viccet mondani,stb.

De ha van facebook-ja, vagy csak 1 percre is egyedül vagy vele, kérdezd meg, hogy "mizu?". Meg ilyesmik

2011. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Mondjuk eléggé zárkózott vagyok, de remélem menni fog, s önmagam fogom adni, nem is adhatom ki magamat másnak, mert előbb-utóbb kiderülne.

2011. jún. 19. 17:58
 13/14 anonim ***** válasza:
74%

Igen!

legyen önbizalmad is, de önmagad legyél.

Amúgy pont olyan vagy, mint én :)

2011. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. jún. 19. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!