Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire kéne kihangsúlyoznom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire kéne kihangsúlyoznom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami vékony. Nem mondanám magam nagyon kövérnek, de azért van rajtam épp elég súlyfelesleg. Most igyekszem lefogyni nyáron. Az arcom talán még ami "szépnek" mondható rajtam... de szeretném magamra kicsit "felhívni" a figyelmet. Mik kéne tennem szerintetek? Vagy a testalkat számít a leginkább? Köszi előre is annak aki ír.
2011. jún. 21. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi. *Mit kéne kihangsúlyoznom?
2011. jún. 21. 14:02
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre semmit.

Foggyá lé.

2011. jún. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.....
2011. jún. 21. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg le akarsz fogyni, akkor légy kitartó, és sikerül.:)egyébként pedig vannak srácok, akiknek kimondottan a husisabb lányok jönnek be.

De ne feledd: az igazi nő, a szemével hódít:)

2011. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ :)))
2011. jún. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!