Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetemben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben minden kismellű lány megcsináltatja a melleit. Most lassan elhalványulok a tömegben?

Figyelt kérdés

Kismellű lány vagyok. Nagyon. A többi testrészemmel nincsen baj, sokan mondják, hogy csinos vagyok. De egyre több ismerősöm csináltatja meg. Lassan kezd kisebbségi komplexusom kialakulni pedig nem jellemző rám. Nekem is meg kéne csináltatnom vagy mi? Attól tartok hogy a pasik szemében elveszek ugyanis egyre több a nagymellű lány :@

22L


2011. jún. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
Ha ilyen tahó veled, és nem törődik azzal, hogy téged ezzel megbánt, miért vagy vele? Gondolkozzon már el, hogy neki ez egy szórakozás, de ezzel téged a földbe tipor. Normális férfi ezt megérti, párom soha nem hozna ilyen kellemetlen helyzetbe, és a hátam mögött sem néz ilyeneket, mert nincs szüksége rá. A te párod egy bunkó, már bocs. 24 L voltam..
2011. jún. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
es miert valoban jol fozol? ;)
2011. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

Aha... :) Igyekszem... Legalább ha nincs nagy mellem legalább ez menjen...

A tahó pasi élettársa...

2011. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

mar miert lenne szegeny ficko taho, hat gondolom szeret nem? ha a nagy mellu nok kellenenek neki akkor gondolom nem te lennel mellette vagy ez nem logikus?


29F

2011. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
De ha nem nagy mellű nőt választott, akkor legyen már annyira humánus, hogy nem bámulja a kis mellű barátnője mellett, főleg, ha őt az zavarja, és mint láthatjuk igen is zavarja. Ha szeretné akkor nem hozná ilyen kellemetlen helyzetbe.
2011. jún. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
Ez olyan marhaság. Nekem például természetes nagy mellem van. És? A legjobb barátnőmnek pedig kicsi. Örökké ezen problémázik, pedig menyasszony. Ép úgy nem tehetek én a helyzetről,ahogy ő. Van, aki a nagyot, van, aki a kicsit szereti,ez az ízlés. Soha nem csináltatnék ezen semmit. Azért én többet érek, mint a mellem és ha a jövendőbelim esetleg kisebb melleket szeretne rajtam látni, hát viszont látásra, így vagyok egész,ilyen vagyok,ezt dobta a gép,ha tetszik tetszik, ha nem nem.
2011. jún. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
meg annyit hozzafuznek, hogy altalaban a kismellu noneknek tobb a tejuk a szoptatas alatt mint a nagymellueknek. ez a paradoxon :)
2011. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Itt sztem nem a természetes nagy mellel van a baj, hanem a csinált nagy mellel.
2011. jún. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a nagy melleket. Én a kis melleket szeretem, ami pont tenyérbe való, szép kis formás.


20F

2011. jún. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:

14:21-nek

Akkor olvass egy kicsit a többi kommentben a társadalmi nyomásról! SENKI nem kéri/vágyik rá, hogy legyen nagy a melled, a pasik nagyobb százaléka a tenyérnyit szereti. Megbámuljuk a nagyokat, megkívánjuk, de azt szeretjük, ami elfér a tenyerünkben, azaz kb 70a-85c mondjuk. A 75b NEM kicsi, szerintem az a TÖKÉLETES.

2011. jún. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!