Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetemben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben minden kismellű lány megcsináltatja a melleit. Most lassan elhalványulok a tömegben?

Figyelt kérdés

Kismellű lány vagyok. Nagyon. A többi testrészemmel nincsen baj, sokan mondják, hogy csinos vagyok. De egyre több ismerősöm csináltatja meg. Lassan kezd kisebbségi komplexusom kialakulni pedig nem jellemző rám. Nekem is meg kéne csináltatnom vagy mi? Attól tartok hogy a pasik szemében elveszek ugyanis egyre több a nagymellű lány :@

22L


2011. jún. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:

sajnálom... nekem is 75B

szerintem jobbat érdemelnél

2011. jún. 24. 14:16
 12/41 anonim ***** válasza:

Az mostani nő akire a nyálát csurgatta: pamela david

:(:(:(

Hát én is el tudnám viselni ha ilyen melleim lennének...

2011. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Nagy Feró nagy alakítását idézném egy műsorból, amikor a nemzet csótányát a többi nagy öreg rockzenésszel együtt invitálták egy beszélgetésre, ahol mindenki bőrcuccban, tetoválva jelent meg. Na ekkor az öreg punk Feró beállított szmokingban, csokornyakkendőben. És amikor megkérdezték, hogy ez most mi, akkor csak annyit válaszolt: most így kellett kitűnni.

Hogy jön ez most ide? Miért ennyire téma a nagy mell? Már rég nem a termékenységi szimbolikája miatt, csak feltűnő, ritka. Na most, ha az egész társaságban csak neked lesz természetes melled, mindenki másnak meg egy nagy zsák purhab lesz a bordái felett, hogy legyen mivel tompítani, ha falnak megy a hülyéje, akkor ki lesz a különleges a bagázsban? Egy kicsit erről az egyik óvónénis alapbölcsesség jut eszembe, melyet itt alkalmazva: ha ők mind beugranak a kútba, akkor szarul érzed majd magad, amiért te még élsz?

2011. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:

14:18 vagyok

75b? Azzal meg mi baj van? Én azt hittem a, vagy aa mérettel szaladgáltok :O

Barátnőm 75b/c, de ennél nagyobb nem is kell, csesszétek meg!

2011. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:

Szerintem te is tudod, hogy nem a kútba ugrásról van szó...

Nézz körül a világban...

A társadalom elvárja hg a nők mindig szépek és kívánatosak legyenek...

Minden pasit az érdekel csak, hogy milyen szexi a tűsarkúm az nem hogy mennyire fáj a lábam.

2011. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a baj a 75B-vel?!? Az teljesen normális méretű mell. Ha esetleg 70AA lenne, Na az kicsi. Mint az enyém. És imádják a pasik!! :D
2011. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Nekem még a 70 A is nagy, mert annyira kicsi, mintha most kezdene nőni... de nem mert már 24 vagyok.. szóval megszívtam :S
2011. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

a baratnome 70A es imadom, mint mondtam inkabb popo mint mell. nekem mellfobiam van....


29F voltam megint...

2011. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:

De az én pasim még nézi is a nagy melleket... :(

ÉS ilyenkor??

Csak azért kellek neki mert jól főzök vagy mi????

2011. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:

a nezesre azt mondanam:


megehezni barhol lehet de jol lakni csak otthon szabad :)


29F

2011. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!