Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A környezetemben minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetemben minden kismellű lány megcsináltatja a melleit. Most lassan elhalványulok a tömegben?

Figyelt kérdés

Kismellű lány vagyok. Nagyon. A többi testrészemmel nincsen baj, sokan mondják, hogy csinos vagyok. De egyre több ismerősöm csináltatja meg. Lassan kezd kisebbségi komplexusom kialakulni pedig nem jellemző rám. Nekem is meg kéne csináltatnom vagy mi? Attól tartok hogy a pasik szemében elveszek ugyanis egyre több a nagymellű lány :@

22L


2011. jún. 24. 13:33
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

aranyosak vagytok, megnyugtattatok

akkor nem parázok

2011. jún. 24. 15:47
 32/41 anonim ***** válasza:

ezt nem lehet így kijelenteni, h a 75/b nem kicsi. egy 150 centis keskeny oldalú lányon nagynak hat, míg egy 170 centis széles vállú/testűn kicsinek.

egyénfüggő is azért...

rajtam pl. sajnos kicsinek tűnik, m az utóbbi kategóriába tartozok :/

2011. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nagy mellem, de a seggem rengeteg fiú szerint jó, és előbb bámulnak meg, dudálnak rám, mint a nagymellű barátnőmre... ez néha gond is, pl a barátomnak. :( Meg hát engem is zavar h néznek.
2011. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Helló!

Gondoltam beugrok elsztorizni a lelki nyomoromat...

Én vagyok az a 75/Bs nő akinek a tahó pasija nagy melleket bámul a neten... Tegnap eléggé összeomlottam, mikor egy modell csajra aki 80/B közölte, hogy annak a nőnek nincs is melle... :( Azt hiszem ez után kicsit magamba roskadtam.

Mivel egy vékony modellen az akkora mellek jóval nagyobbnak látszanak mint az én 58 kghoz a 75/B...

Eddig csak azt gondoltam, hogy kicsi a mellem. Most már tudom, hogy a "párom" mércéjével nincs is mellem... :'(

Szóval ennyi... :'(

2011. júl. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Azért egy modelltől én is elvárom, hogy azért a keresetért már bögyöset válasszanak. Kimegy 20db 90-50-90c alkatú csaj, közöttük meglátsz egy 80b-t, "fú, az mennyivel deszkább". Mármint megértelek, hogy szarul esik, de a modellek kirakatárúk, naná, hogy rajtuk a nagy dudát keresi. Férfi vagyok én is, és az a tapasztalatom, hogy a fickók 90%-a órákig képes bámulni a nagy dudákat, valójában a tenyérnyit szeretjük.

Másrészt, nézd a jó oldalát: nem a melledért van veled ;)

2011. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Mellékesen meg nem értem, miért roskadsz ezen magadba, NINCS SEMMI BAJ A MÉRETEDDEL! Attól, hogy a pasidnak van egy-két meggondolatlan kijelentése - amit inkább itt panaszolsz, mint sem inkább kulturáltan közölnéd vele, hogy sérti az önérzeted - nem jelenti azt, hogy neki nem felelsz meg. A mell mérete totál sokadlagos szempont, ne reagáld túl a dolgokat, inkább örülj a 75b-nek, nekem kb kedvencem.
2011. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Elpanaszoltam én neki is...

Sajnos olyan hülye választ kaptam hg azért nézeget meztelen modelleket, és szilikon mellű nőcskéket, hg igazolja azt hg milyen jó nője van... :( Azt hiszem hallottam már pár szar dumát, de ez már pofátlan. :'(

2011. júl. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

[link]

Szóval ő szerinte ennek a nőnek nincs melle...

És akkor én mit szóljak... :(

Az előbb viszont elég hülyén fogalmaztam... szóval azért nézeget dögös és bögyös nőket, hogy összemérje, hogy én mennyivel szebb és jobb vagyok.

2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:

jaj szegény

szerintem hagy nézze

lehet hogy nagyon a szivedre veszed hogy ezt nézegeti, amit nem is ért

csak mi értünk kismellűek milyen borzalmas érzés is ez...

gondolom neki meg sem fordul a fejében az hogy téged ez mennyire zavar

nem hinném hogy ő ügyet csinálna ebből

különben nem lenne veled

2011. júl. 6. 21:17
 40/41 anonim ***** válasza:

Nem az a legnagyobb gond, hogy nézi... rosszul esik ez tény...

Linkeltem egy csajt... Ő rá azt mondta a párom, hogy ennek a nőnek nincs is melle... :(

De akkor mit gondol rólam??? :(

Az meg amúgy kedves hozzászólás, hogy legalább nem a mellemért szeret. De gondolom ha egy pasinak azt mondja egy nő, hogy kicsi a farka akkor nem tudna úgy hozzáállni, hogy legalább nem a férfiasságomért szeret... :(

2011. júl. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!