Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van közöttünk? Csak barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van közöttünk? Csak barátság vagy több?

Figyelt kérdés
15 leszek, de még nem voltam úgy igazán szerelmes. Van egy fiú, akit elég régen ismerek. Az utóbbi pár hónapban nagyon közel állunk egymáshoz. Szeretek vele beszélgetni, szeretek vele együtt lenni. Ha mondjuk filmet nézek vele, akkor elkezdi babrálni a kezem, vagy csak úgy csinál mintha piszkálni kezdene. Ha monddjuk hason fekszem akkor a hátamra teszi a fejét, szóval lehet hogy bejövök neki. Viszont nem érzem, hogy szerelmes lennék belé. Tényleg szeretek vele lenni, beszélgetni, ahhoz képest hogy fiú. De nem vagyok belé szerelmes. Viszont ha sokáig nem találkozunk, akkor nem ír egy sms-t vagy üzenetet. És nem is hiányzik igazán, talán egy kicsit. Ez most mi? Csak barátság vagy több? Aki tud valami értelmeset hozzáfűzni, akkor az kérem írja le nekem. :)
2011. jún. 24. 14:18
 1/6 anonim válasza:
szerintem beszéljétek át jó alaposan a dolgot. ha nem vagy belé szerelmes, akkor meg kell állítani, meg kell vele dumálni (persze úgy, hogy ne sértsd meg), hogy hagyjon békén. ha te nem akarsz többet mint barátság, akkor beszéld meg vele!
2011. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én megbeszélném vele, de lehet hogy totál hülyét csinálok magamból, mert nem tudom biztosra hogy tetszem neki. Lehet, hogy ő is csak barátként tekint rám. És lehet, hogy ezzel a barátságunkat is tönkreteszem. Mellesleg volt neki egy barátnője még néhány hónapja, és hát észrevettem magamon hogy féltékenykedni kezdtem. Végül szakítottak, boldog is voltam. :D Viszont lehet hogy azt hiszi, hogy nekem is tetszik ő, mert amikor piszkál akkor én is visszapiszkálódok. De én ezt mind csak barátságból teszem. Nem tudom, lehet hogy később belészeretek, ez lehetséges? :S
2011. jún. 24. 14:31
 3/6 anonim válasza:
Szerintem igen :)
2011. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mire írtad utolsó, hogy szerintem igen?
2011. jún. 24. 14:48
 5/6 anonim válasza:
szerintem arra írta, hogy lehet bele szeretsz.
2011. jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenképpen köszönöm a választ azért. :) De aki tud még valamit hozzászólni, az mindenképpen írjon, még mindig tanácstalan vagyok. :S
2011. jún. 26. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!