Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírjak vagy már fölösleges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak vagy már fölösleges próbálkoznom?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete nem beszéltem a leányzóval, mert nem mutatott felém lelkesedést. Pedig 2x randiztunk is, és mind a 2x jól el voltunk. (kézen fogva sétáltunk, csikiztem, ő vert, hozzám vágta a tolltartóját poénból) vettem neki virágot is. (csók nem volt, csak megfoghattam a hasát meg a combját) :D Szóval ráírjak vagy még hanyagoljam, hátha rászánja magát, h rám ír? Vagy lehet, hogy haragszik rám? F/18
2011. nov. 15. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit csiszolj a helyesírásodon és utána írj rá.
2011. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 DiMalto ***** válasza:
ha két randi volt,és csók nem,akkor ott lesz a bökkenő,szerintem egy 18 éves sráctol,többet vár egy lány a "csikizésnél".
2011. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a helyesírásomért, de siettem, nem volt időm leellenőrizni magam.

Pont azért nem csókoltam meg, mert komolyan terveztem/tervezek vele és semmit se akartam elsietni.

2011. nov. 15. 21:24
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez esetben elnézést, hogy szóvá tettem.


Mivel illik a fiúnak kezdeményeznie, ezért javaslom, hogy írj rá. És legközelebb, ha randiztok, akkor figyeld a szemét... ha gyakran tekint le a szádra, akkor már nagyon hiányzik neki egy csók.

2011. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ráírtam és egész normálisan viselkedik. Szerintetek előrukkoljok azzal, hogy találkozzunk egymással a hétvégén? Kicsit erőszakosan szeretném ezt vele közölni: Találkozni akarok veled a hétvégén! ;) (legalábbis erre gondoltam) Csak szeretném vele érzékeltetni, hogy komolyan gondolom és, hogy tökösen viselkedjek jobban mondva határozottan.
2011. nov. 15. 21:54
 6/12 DakotaDamon ***** válasza:
Írj neki. Mondd, hogy akarsz találkozni. De szerintem ne kész tényként állítsd elé, hogy "Na, akkor te asszonyállat, irány, megyünk randizni." Ez nem férfias, hanem ősemberes.
2011. nov. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Elvileg pénteken találkozunk, csak most hnap találkozni fog egy barátjával, mert a barátja beszélni akar vele.(nem tudom, h miről fognak beszélni) Szóval, ha nem lesz semi hnap, akkor pénteken szabad az út és megszerzem magamnak mostmár. (am. miután ráírtam fészen, gondoltam egy merészet és felhívtam és úgy beszéltem meg vele a találkát.)
2011. nov. 15. 22:53
 8/12 DakotaDamon ***** válasza:
Helyes. Úgy még jobb, ha telefonon beszélsz vele.
2011. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy ennél a lánynál nagyon határozottnak kell lenni.A tegnapi telefonbeszélgetés szerintem nagyon tetszett neki, mert itt volt mellettem egy lány ismerősöm és hallotta, hogy miket mondogatok neki és ő is teljesen fel lett csigázva, ami szerintem jót jelent.Úgy érzem, hogy fejlődtem.Pénteken meg jön az Igazi teszt a számomra. Megfogom csókolni, határozott leszek és remélhetőleg nem fog tudni ellenállni. :D
2011. nov. 16. 17:15
 10/12 DakotaDamon ***** válasza:
Szurkolok.
2011. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!