Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen boldog?

Figyelt kérdés

Annyi,hogy volt egy srác,akibe rohadtul bele voltam zúgva!De iszonytatóan,kb.fél évig!És annyira más érzéseim voltam,nem volt nap,hogy nem gondoltam volna rá,minden gondolatom körülötte forgott.Majd most nem rég megtudtam,hogy összejött valaki mással.És a legtöbb esetbe ez lesújtja az embert ,de én most olyan vidám vagyok,hogy leírni nem tudom!Olyan mintha leszakadt volna rólam valami,mintha mélyebben tudnám a levegőt beszívni,mintha elváltam volna a férjemtől,akit utálok....nagyjából ilyesmi.Visszanézve röhögök magamon!Olyan vagyok mintha egy ruhafogassal a számba aludtam volna el....csak mosolyogni tudok!:)


MI TÖRTÉNT VELEM?


2011. jún. 27. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudtad,hogy van-e esélyed összejönni a sráccal és ez nyomasztott,frusztrált-folyton ezen agyaltál.Most,hogy összejött egy másik lánnyal,már nem kell ezen filóznod,megkönnyebbültél.
2011. jún. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért vagy boldog mert magas a dopamin szinted.


de ebben az esetben csak hiszed hogy boldog vagy, ott a szívedben egy nagy tüske.

2011. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
örülj neki inkább h boldogvagy mert mások rohattul tudnak szenvedni és örülj h csak ennyi történt és nem otthagytak és megaláztak. ennyi örülj h szinglivagy és itt a nyár. bulizz
2011. jún. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az előző kommentelővel. örülj ha boldog vagy, mert más bele tudna halni egy ilyenbe:(
2011. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!