Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem lett. Ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elegem lett. Ezek után mit szóltok ha én így gondolom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kérdésemet máshogy nem tudtam megfogalmazni,bocsi:)

de ide leírom mi a helyzet:)


Mindig átvertek a pasik..mindig rosszal kezdtem..

Volt aki több mint 1évig húzta az agyam,hogy így úgy járni fogunk stb., most untam meg ezt az egészet :) Nem fogok senki után se sírni :)


most van egy srác,rendes,jól néz ki..mostanában sokat beszélünk, bejövünk egymásnak, csak ő azt mondja hogy fiatal vagyok, és nem hiszi hogy akarok olyan dolgot tőle(szex..)

de ez nem így van már:) igaz nem voltam úgy még pasival de vele szívesen lennék :D

Azért is mert ha azt várom hogy az "igazival" legyek először arra várhatnék még akár éveket is.. vele meg elég jól kijövök,vonzódunk egymáshoz,és örülnék ha több lenne köztünk:)

én 16 vagyok,ő 24


mit gondoltok?


2011. jún. 30. 14:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A korkülönbségről annyit, hogy ugyanennyi voltam én is, mikor összejöttem a 24 éves barátommal. Most 18 vagyok ő 26 és mégis jól megvagyunk, nem ver át, nem csal meg, és nem csak szexre kellek neki, mint itt sokan gondolják.
2011. jún. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:54


azért ez egy kicsit erős volt nem gondolod? nem mindenki olyan,amilyennek te elképzeled...

2011. jún. 30. 17:27
 23/28 A kérdező kommentje:
meg mi az hogy ráakaszkodok az idősebbre? mit csináljak ha a fiatal 16-18éves srácokkal nem tudok kijönni úgy mint "idősebbekkel" ?!
2011. jún. 30. 17:29
 24/28 anonim ***** válasza:
és nincs barátnője?
2011. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
nincs :)
2011. jún. 30. 17:40
 26/28 anonim ***** válasza:
szerencsés, hogy friss húst kap. falatoználak.
2011. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
ne haragudj de az vicces,hogy 16 éves kislány létedre azt írod,mindig átvertek a pasik,gyerek vagy még,és azt hiszed már felnőtt vagy,keress magadhoz korban illőt, egy 16 éveshez nem való egy 24 éves,persze sokan jönnek hogy de igen,majd később kiderül
2011. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 56%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:41


:):):)



utolsó: nem hiszem azt hogy felnőtt vagyok, nem is mondtam hogy annak hiszem magam..

2011. jún. 30. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!