Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon elegem lett. Ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elegem lett. Ezek után mit szóltok ha én így gondolom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Kérdésemet máshogy nem tudtam megfogalmazni,bocsi:)

de ide leírom mi a helyzet:)


Mindig átvertek a pasik..mindig rosszal kezdtem..

Volt aki több mint 1évig húzta az agyam,hogy így úgy járni fogunk stb., most untam meg ezt az egészet :) Nem fogok senki után se sírni :)


most van egy srác,rendes,jól néz ki..mostanában sokat beszélünk, bejövünk egymásnak, csak ő azt mondja hogy fiatal vagyok, és nem hiszi hogy akarok olyan dolgot tőle(szex..)

de ez nem így van már:) igaz nem voltam úgy még pasival de vele szívesen lennék :D

Azért is mert ha azt várom hogy az "igazival" legyek először arra várhatnék még akár éveket is.. vele meg elég jól kijövök,vonzódunk egymáshoz,és örülnék ha több lenne köztünk:)

én 16 vagyok,ő 24


mit gondoltok?


2011. jún. 30. 14:20
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
érdekes,még ilyenről nem hallottam :) de nem fogom feljelenteni:D
2011. jún. 30. 14:30
 12/28 anonim ***** válasza:
Istenem 56 %-os... fejezd már be! Intézd máshol a rendőrségi ügyeidet! Senki nem kíváncsi rá... Azért mert te így jártál, attól már századjára senkit nem érdekel a nyomorod!...
2011. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

"az igazira meg várhatnék éveket..."


Én vártam. 20 éves koromig. És olyan barátom lett, amilyet mindig is akartam. A szerelmi életem olyan tökéletes lett, hogy az már mesekönyvbe való.


Más: arra ügyelj ,hogy ne add könnyen magad. Amilyen könnyen megkapnak, olyan könnyen lépnek is. Ki kell vívni egy férfi szemében az elismerést, megbecsülés.

És még egy jótanács: bár manapság divat sok férfit meglovagolni, de ha idősebb leszel ,akkor azok a fiúk is az ártatlan szolid lányok után mennek, aki fiatalon a "tapasztaltabb" hölgyeket részesítették előnyben.

Ez tapasztalat.

2011. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
de hallani fogod a nyomorom, addig, amíg csak lehet.
2011. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
De értelmetlen. Vegyél be fél doboz gyenge altatót, aludd át a fél hetet... Legalább kipihened magad. Írtam neked, hogy a rendőrség úgyis lefogja szarni, ne foglalkozz vele! Unalmas már!
2011. jún. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
milyen nyomor????
2011. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
77%-osnak: A gyereket feljelentette a csaj, akinek szerelmes üzeneteket küldözgetett és most itt szidja a csajt napok óta...
2011. jún. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
én 16 vok...lány...de szerintem ez nagy korkülönbség...max. 4 év.... de már az se semmi
2011. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

kinek mi.. :)

akik voltak barátaim eddig 20-23között voltak

2011. jún. 30. 15:42
 20/28 anonim ***** válasza:
Tipikus éretlen kis lány, vagy, aki felnőttnek hiszi magát és ráakaszkodik az idősebbekre. Ő fog a legjobban kihasználni. Megdug párszor és feléd se néz. De még ha komolyan is gondolja, nem lesztek sokáig együtt, mert rájössz, hogy még nem voltál senkivel és pofátlanul félre fogsz kúrni másokkal.
2011. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!